جمعه 30 مهر ماه 1400 ساعت 15:18
وب سايت مرکزي
اطلاعيه ها /
اطلاعيه ها
اطلاعيه ثبت نام غير حضوري پذيرفته شدگان کنکور سراسري و صرفا سوابق تحصيلي سال 1400 / چهارشنبه 7 مهر 1400 / اطلاعيه ها / منبع خبر []/ مرجع خبر []

قابل توجه پذيرفته شدگان جديدالورود مجتمع آموزش عالي بم در سال تحصيلي 1401-1400

دانشجويان محترم، ضمن تبريک قبولي در مجتمع آموزش عالي بم، به استحضار مي رساند اين اطلاعيه را به طور کامل مطالعه نماييد و حتما براي اطلاع سريع از آخرين خبرها در کانال اطلاع رساني ايتا به آدرس @bam_1400 عضو شويد.

جهت انجام پذيرش غيرحضوري (اينترنتي) از روز سه شنبه مورخ 1400/07/06 تا روز پنج شنبه مورخ 1400/07/08 به سيستم جامع آموزشي گلستان به نشاني www.edu.bam.ac.ir (ترجيحا با مرورگر internet explorer) مراجعه و ثبت نام نمايند. دانشجويان محترم جهت ورود به سيستم جامع آموزشي گلستان نياز به شناسه کاربري و گذرواژه دارند. براي پذيرفته شدگان شماره کاربري و گذرواژه به صورت ذيل تعريف شده است. عدم ثبت نام اينترنتي در موعد مقرر به منزله ي انصراف بوده و عواقب آن بر عهده ي دانشجو مي باشد.

لازم به ذکر است تاريخ شروع کلاس ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

 


تذکرات:
 • بنا بر اطلاعيه ي سازمان سنجش، با توجه به برگزاري امتحانات جبراني در نيمه دوم شهريور ماه در صورتي که پذيرفته‌شدگان در زمان ثبت‌نام موفق به ارائه گواهي پيش‌دانشگاهي و يا پايان تحصيلات دوره دوم متوسطه نگردند، از آنان تعهدي مبني بر ارائه گواهي پيش‌دانشگاهي‌ و يا پايان تحصيلات دوره دوم متوسطه تا تاريخ‌ 99/7/30 به موسسه محل قبولي اخذ خواهد شد. بديهي است در صورت عدم ارائه گواهي مذکور تا تاريخ 99/7/30 قبولي آنان لغو مي‌گردد. فرم تعهد نامه را از اينجا دانلود نموده و پس از تکميل به جاي فايل مدرک پيش دانشگاهي و يا پايان تحصيلات دوره دوم متوسطه آپلود نماييد.
 • دانشجوياني که از دوره ي دبيرستان خود درس باقيمانده دارند و در شهريور ماه قادر به گذراندن آن نشده اند اجازه ي ثبت نام ندارند.

مدارک لازم جهت ثبت نام غيرحضوري:

 • 1- فايل اسکن شناسنامه و کارت ملي
 • 2- فايل اسکن اصل مدرک پيش دانشگاهي و يا پايان تحصيلات دوره دوم متوسطه يا گواهي موقت آن ها
 • 3- فايل اسکن اصل ريز نمرات ديپلم و پيش دانشگاهي يا فايل اسکن اصل کارنامه تحصيلي سه ساله آخر دبيرستان (پايه دهم تا دوازدهم)
 • 4- فايل اسکن مدرکي دال بر وضعيت نظام وظيفه ويژه ي برادران
 • 5- در صورت نداشتن مدرک پيش دانشگاهي و يا پايان تحصيلات دوره دوم متوسطه، فايل اسکن فرم تعهد نامه ويژه ي دانشجوياني که قادر به ارائه گواهي پيش‌دانشگاهي و يا گواهي پايان تحصيلات ‌‌دوره دوم متوسطه نشده اند. (جهت دريافت فرم اينجا کليک کنيد)
 • دانشجويان اطلاعيه سايت سازمان سنجش به آدرس http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=1&id=7327  را کامل مطالعه کنند و تمامي مدارک که در آن ذکر شده است را آماده نمايند. زمان ارسال اصل مدارک به صورت پستي متعاقبا اعلام خواهد شد.
 • ضمنا روش هاي اطلاع رساني با شما عزيزان از طرق زير مي باشد:
 1. سايت دانشگاه به نشاني www.bam.ac.ir
 2. سامانه پيامکي دانشگاه
 3. پيام رسان ايتا به آدرس @bam_1400

 

 

 

 

 کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2021 Bam University. All rights reserved.