دوشنبه 7 آذر ماه 1401 ساعت 12:24
وب سايت مرکزي
خبر /
مراسم معارفه دانشجويان جديدالورود با حضور اعضاي هيئت رئيسه مجتمع برگزار شد / چهارشنبه 4 آبان 1401 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
مراسم معارفه دانشجويان جديدالورود با حضور اعضاي هيئت رئيسه، اساتيد و دانشجويان مجتمع سه شنبه 3 آبان توسط امور فرهنگي در سالن اجتماعات باقرالعلوم مجتمع برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومي مجتمع دکتر نورالهي ضمن عرض سلام، تبريک و خوش آمدگويي خدمت دانشجويان نو ورود که در مراسم معارفه شرکت کردند گفت: انشاالله تا اين لحظه که در مجتمع مشغول به تحصيل هستيد به همه شما خوش گذشته باشد و خوشحاليم که در جمع پر شور شما حضور داريم. 
دکتر نورالهي ضمن تاکيد بر استفاده بهينه از دوران دانشجويي گفت:  شما دانشجويان گرامي که در دانشگاه پذيرفته و چهار سال از بهترين دوران زندگي خود را در دانشگاه سپري مي کنيد، برنامه ريزي کنيد علاوه بر کلاس درس، با عضويت، حضور و کسب تجربه در کانون هاي فرهنگي، ورزشي، انجمن هاي علمي اين دوران را مديريت نماييد. چرا که اين تجارب به دست آمده در دوران دانشجويي در زمان بعد از فارغ التحصيلي و در جامعه براي شما بسيار مفيد و کارامد خواهد بود.
رئيس مجتمع با بيان اينکه نيروي انساني، ابزار و امکانات دانشگاه راه هاي رسيدن شما به اهدافتان است گفت: در هر رشته اي که درس مي خوانيد براي خودتان هدف ترسيم و انشاالله با کار، تلاش و پشتکار به هدفي که ترسيم کرده¬ايد خواهيد رسيد و در اين راه فردي، موفق است که از ظرفيت هاي موجود دانشگاه حداکثر استفاده را ببرد. 
 
حجت الاسلام والمسلمين مظاهري مسئول نهاد رهبري مجتمع ضمن عرض سلام، تبريک و خوش آمدگويي خدمت نو دانشجويان گرامي و با تأکيد بر روحيه خودباوري گفت:  اولين نکته و مطالبه مقام معظم رهبري( مدظله العالي) از دانشجويان اين است که روحيه خود باوري داشته باشند و الحمدالله که در اين چند سال اخير اين روحيه خود باوري در بين دانشجويان مجتمع وجود داشته و اين روحيه در فعاليت هاي بي نظيري از جمله ساخت پهباد و ربات امداد رسان و ساير موارد به خوبي مشهود است. 
حجت الاسلام مظاهري با بيان اينکه دانشگاه قطعا يک سکوي پرتاب در زندگي دانشجويان است گفت: اگر مي خواهيد در اين دوران طلايي عمر خودتان موفقيت داشته باشيد سطح شناخت و معرفت خود را در زمينهاي علمي و مذهبي بالا ببريد.
 مسئول نهاد رهبري در ادامه به معرفي دفتر نهاد رهبري پرداخت و گفت:  نهاد رهبري در دانشگاه¬ها در حقيقت در جهت ارتقاي سطح بينش، اعتقادي و معرفتي دانشجويان در کنار معاونت¬ فرهنگي، آموزشي و ساير معاونتها قرار گرفته و هدف اين است که شما يک دوره دانشجويي خوب و فعال را سپري نماييد. 
وي در ادامه در خصوص ازدواج بهنگام و پايدار، ازدواج دانشجويي، سفر مشهد مقدس، سفر عتبات عاليات و سامانه پرسمان دانشجويي به نکات ارزشمندي اشاره کرد و گفت که در سامانه پرسمان دانشجويي، دانشجويان مي توانند در يک محيط آرام  علمي، تمامي شبهات خودشان را به دست آورند.
  
دکتر دريجاني معاون آموزشي، پژوهشي و دانشجويي مجتمع در اين مراسم در خصوص مسائل آموزشي، فرهنگي و دانشجويي مسائل مهمي را مطرح کرد و گفت: شما در حال حاضر عضو جديد خانواده مجتمع آموزش عالي بم هستيد و همه مسئولين دانشگاه نسبت به شما احساس مسئوليت دارند و حداکثر تلاش آنها اين است که بستر و محيط  علمي، فرهنگي و آموزشي خوبي را براي شما رقم زنند تا شما دانشجويان گرامي بتوانيد در محيطي آرام به تحصيل خود ادامه دهيد و موفق باشيد.
گفتي است اين مراسم علاوه بر سخنراني با برنامه¬هاي شاد و متنوع،پخش کليپ، مسابقه و سخنراني دانشجويان سابق و موفق مجتمع که اکنون در جاي جاي ايران اسلامي مشغول خدمت رساني به جامعه و کشور عزيزمان هستند همراه بود.


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2022 Bam University. All rights reserved.