پنجشنبه 16 ارديبهشت ماه 1400 ساعت 11:31
وب سايت مرکزي
خبر /
پيام تبريک دکتر محمدعلي نورالهي به مناسبت اعياد قربان، غدير و دهه امامت و ولايت / چهارشنبه 8 مرداد 1399 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
دکتر محمدعلي نورالهي رئيس مجتمع آموزش عالي بم طي پيامي اعياد سعيد قربان، غدير خم و دهه امامت و ولايت را تبريک گفت.
متن پيام به شرح ذيل است:
 بسم الله الرحمن الرحيم
الْيَوْمَ أَکْمَلْتُ لَکُمْ دينَکُمْ وَ أَتْمَمْتُ عَلَيْکُمْ نِعْمَتي وَ رَضيتُ لَکُمُ الْإِسْلامَ ديناً
عيد ولايت و امامت فرا مي‌رسد و شيعيان جهان به شکرانه تکميل دين و اتمام نعمت، همگان با عرشيان و فرشيان اين روز بزرگ را جشن خواهند گرفت.


روز عيد قربان در آغاز دهه امامت و ولايت ياد آور روز رهايي از تعلقات غير خدايي و قرباني کردن دلبستگي هاي دنيايي، شکوفايي ايمان، يقين و دل سپردن به رضايت محبوب است. پايان اين دهه نيز مصادف با روز عيد سعيد غدير است که اساس دين، ثمره نبوت و تعيين خط مشي مسلمانان تا آخرين روز دنيا در اين روز شکل گرفت.
اعياد قربان و غدير، ايام اثبات عشق و تسليم در برابر رضايت الهي و همچنين تداوم رسالت نبي حق (ص) و پيمان و ميثاق است و دهه ولايت يادآور اين حقيقت مي¬باشد که پيمودن مسير تقرب به سوي خداوند سبحان، تهذيب نفس و رسيدن به کمال، بدون ولايت امکان پذير نيست .

اينجانب فرا رسيدن  اعياد بزرگ و خجسته قربان، غدير و دهه امامت و ولايت را به پيشگاه مقام معظم رهبري(مدظله العالي) و مسلمين جهان به ويژه مردم ولايتمدار و  شريف بم، جامعه دانشگاهي، اساتيد، کارمندان و دانشجويان مجتمع تبريک و تهنيت عرض نموده، از درگاه ايزد منان مي‌خواهم توفيق عمل به آموزه‌هاي نجات‌بخش و راهگشاي الهي را به همه ما عنايت فرمايد.


 
دکتر محمدعلي نورالهي
رئيس مجتمع آموزش عالي بم

کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2021 Bam University. All rights reserved.