چهارشنبه 6 مرداد ماه 1400 ساعت 23:54
وب سايت مرکزي
خبر /
ديدار دانشجويان با مقام معظم رهبري / سه شنبه 30 مهر 1398 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
مراسم عزاداري اربعين حسيني با حضور هيئت‌هاي دانشجويي در حسينيه امام خميني(ره) برگزار شد

رهبرانقلاب: مسير طي‌شده انقلاب، نشانه‌هايي اميدبخش را نشان مي‌دهد

به گزارش دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه در مراسم عزاداري اربعين حسيني که با حضور هيأت هاي دانشجويي در حسينيه امام خميني برگزار گرديد. حجت الاسلام مظاهري نيا مسئول نهاد رهبري و تعداد 20 نفر از دانشجويان مجتمع اموزش عالي بم و دانشگاه علوم پزشکي بم حضور داشتند.

 

در اين مراسم رهبر معظم انقلاب اسلامي در سخنان کوتاهي در جمع دانشجويان، ضمن تجليل از مراسم پرشور عزاداري اربعين حسيني گفتند: صفا و نورانيت شما عزيزان بسيار مغتنم است و بنده همواره از خداوند متعال مسألت مي‌کنم که ما و شما را همواره در مسير مستقيم ثابت قدم بدارد، چرا که اگر شما در اين مسير حق ثابت قدم باشيد، کشور و دنيا اصلاح و بشريت از منافع آن بهره‌مند مي‌شود.

همچنين در ابتداي اين مراسم حجت‌الاسلام والمسلمين سعدي با تبيين مفهوم «گام دوم انقلاب» آنرا عبارتي عميق و برجسته خواند و گفتمان مقاومت ملت ايران را برگرفته از مقاومت حسيني(ع) خواند و افزود: جريان سلطه و استکبار به دنبال آن است که به‌وسيله تريبونهاي پر شمار تبليغاتي خود، جاي حق و باطل را عوض کند اما همچنانکه حضرت امام سجاد و حضرت زينب کبري در کوفه و شام با سخنان روشنگر خود حکومت اموي را رسوا کردند، امروز نيز بايد تريبونهاي جريان حق، حرف اسلام و انقلاب را با قدرت بيان و القائات نظام سلطه را افشا کنند..

در اين مراسم، آقاي ميثم مطيعي نيز به مرثيه خواني  و نوحه‌سرايي پرداخت.

در پايان اين مراسم دانشجويان نماز ظهر و عصر را به امامت رهبر انقلاب اسلامي اقامه کردند.

و همچنين در مسير برگشت دانشجويان  به حرم مطهر حضرت امام خميني (ر ه) مشرف شدند.

در پايان بر خود لازم ميدانيم از همکاري و مساعدت رياست محنرم دانشگاه و معاونت محترم توسعه و پشتيباني و مسئول محترم حراست و مدير محترم دانشجويي فرهنگي و کليه عزيزاني که ما را ياري نمودند تقدير و تشکر به عمل بياوريم.کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2021 Bam University. All rights reserved.