جمعه 28 خرداد ماه 1400 ساعت 08:13
وب سايت مرکزي
خبر /
پيام تبريک رئيس مجتمع آموزش عالي بم به مناسبت فرارسيدن ماه مبارک رمضان رئيس مجتمع آموزش عالي بم با صدور پيامي، فرارسيدن ماه مبارک رمضان را به جامعه دانشگاهي، کارمندان، اساتيد و دانشجويان دانشگاه تبريک گفت. / سه شنبه 24 فروردين 1400 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []

به گزارش روابط عمومي مجتمع، متن پيام دکتر محمدعلي نورالهي بدين شرح است:بسم الله الرحمن الرحيم
"شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِي أُنْزِلَ فِيهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَينَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ"
خداوند متعال را شاکريم که يکبار ديگر به ماه ضيافت الهي و ماه نزول قرآن دعوت شديم و اين فرصت را يافتيم تا چشم، قلب و دلمان با نسيم ملايم رحمت و برکت حضرت حق روشني يابد.
رمضان شروعي بر خود شناسي و آشنايي با فلسفه وجود، هستي و آفرينش است، با رمضان به وادي مقدس الهي قدم مي گذاريم و با نگرش در ثانيه ثانيه اين ماه، مي توانيم به ارزش هاي حيات پي برده و نسبت به آينده اي ايمن در سايه انوار پروردگار جهانيان اميدوار باشيم. ماه رمضان، ماه سجده عشق به درگاه آفريننده عشق، محبت و مهرباني و ماه انديشيدن در ذات پاک الله متعال و قدرت اوست.
قدر و منزلت ماه مبارک رمضان را مي توانيم به خوبي در اين فرمايش رسول اکرم(صلى الله عليه و آله) دريابيم که فرمودند: "رمضان ماهى است که ابتدايش رحمت، ميانه‏‌اش مغفرت و پايانش آزادى از آتش جهنم است."
 خداوند با واجب کردن روزه ماه مبارک رمضان بر ما منت نهاد زيرا در اين ماه گناهان بخشيده شده و درهاي رحمت پروردگار همواره گشوده است.
اينجانب به نوبه خود حلول ماه مبارک رمضان، بهار قرآن و ماه عبادت هاي عاشقانه و بندگي خالصانه را به جامعه دانشگاهي، کارمندان، اساتيد و دانشجويان دانشگاه تبريک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال، قبولي طاعات و عبادات، عاقبت به خيري، سلامتي و توفيقات روز افزون را براي همگان مسئلت دارم.

کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2021 Bam University. All rights reserved.