سه شنبه 24 فروردين ماه 1400 ساعت 17:03
وب سايت مرکزي
خبر /
پيام تبريک رئيس مجتمع آموزش عالي بم به مناسبت سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي رئيس مجتمع، در پيامي چهل و دومين سالگرد پيروزي انقلاب شکوهمند ايران اسلامي را تبريک گفت. / شنبه 11 بهمن 1399 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
بسم الله الرحمن الرحيم
"والفجرِ و لَيالٍ عَشْر..."


پيروزي انقلاب شکوهمند اسلامي ايران بدون شک از بزرگترين افتخارات و دستاوردهاي ملت مسلمان ايران در طول قرون و اعصار است و دهه مبارک فجر، سالگرد ايام الهي استقرار نظام مقدس اسلامي در سرزمين پرافتخار ايران و يادآور رشادت¬ها و ايثارگري ملتي سرفراز و آزاده، در مسير دستيابي به استقلال، آزادي و برپايي حکومت اسلامي است. انقلابي که به کام مستکبران و زورگويان جهان خوش نيامد و از هيچ حربه ¬اي براي متوقف کردن روند رو به گسترش آن فروگذار نکردند و البته به بشارت خداوندي، هر آيينه پيروزي از آنِ جبهه حق بوده و باطل، همواره رفتني است.
دهه مبارک فجر، تجلي شکوهمند حماسه و سرافرازي ملتي است که در عصر اسارت انسان، با انقلاب اسلامي خويش، صفحه ه‏اي زريّن را در تاريخ حيات آدمي گشود و صداي خداخواهي، معنويت، آزادي و استقلال را در گوش جان جهانيان طنين ‏انداز کرد.
يوم الله 22 بهمن سرآغاز انقلابي است که پيام توحيد، آزادگي و استقلال را براي همه ملت‌هاي مظلوم و ستمديده به ارمغان آورد، در اين روز، ملت ايران زير پرچم وحدت و اطاعت از ولي فقيه، اساس اسارت طاغوت 2500 ساله را فرو ريخته و بيرق اسلام و قرآن را در سرزمين خويش به اهتزاز درآوردند.
انقلاب اسلامي ايران مظهر تجلي نور در ظلمت و نماد دستيابي به معاني عميق قرآني در قلوب ملت هميشه در صحنه ايران است.
طليعه رهايي انسانيت از خودکامگي و استبداد ستم شاهي به رهبري فرزانه اي است که انديشه اي جز عزت اسلام در سر نداشت.
اينجانب در چهل و  دومين طليعه بهار آزادي، با تبريک ايام ¬الله دهه فجر و سالگرد پيروزي انقلاب شکوهمند اسلامي ايران خدمت مقام معظم رهبري و جامعه دانشگاهي و ملت سرفراز ايران اسلامي، ياد و خاطره معمار کبير انقلاب، امام خميني (ره) و همه فجرآفرينان و شهيدان هميشه جاويد انقلاب اسلامي، دفاع مقدس و جهاد اسلامي به¬ ويژه سردار شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني را گرامي داشته و از جامعه بزرگ و فهيم دانشگاهي دعوت مي¬ نمايم با حضور پرشور خود در مراسم و برنامه ¬هاي جشن پيروزي انقلاب، ضمن پاسداشت آرمان-هاي والاي انقلاب و تجديد بيعت با شهيدان و امام راحل، بار ديگر اقتدار و عزت ايران اسلامي را به نمايش درآورند.

دکتر محمدعلي نورالهي
رئيس مجتمع آموزش عالي بم

کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2021 Bam University. All rights reserved.