دوشنبه 2 خرداد ماه 1401 ساعت 00:44
وب سايت مرکزي
خبر /
پيام تبريک مشترک رئيس مجتمع و مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه به مناسبت گراميداشت هفته بسيج / يکشنبه 30 آبان 1400 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
دکتر محدعلي نورالهي رئيس مجتمع و حجت الاسلام محسن مظاهري مسئول نهاد رهبري به مناسبت گراميداشت هفته بسيج پيام مشترک صادر کردند. 
به گزارش روابط عمومي مجتمع متن پيام تبريک به شرح ذيل است : 


بسيج به معني حضور و آمادگي در همان نقطه‌اي است که اسلام، قرآن، امام زمان (ارواحنا فداه) و اين انقلاب مقدس به آن نيازمند است.
(مقام معظم رهبري)                          
 
بسيج در طول دوران پرافتخار انقلاب اسلامي (دوران هشت سال دفاع مقدس، دفاع از ارزش‌ها، مقابله با معاندان و در حوادث گوناگون مثل سيل و زلزله و همچنين بيماري منحوس کرونا) هميشه در صحنه حاضر بوده و به عنوان بازوي توانمند ولايت در مسير تعالي و پيشرفت کشور؛  تلاش بي وقفه و اثرگذاري داشته است. اين نهاد مقدس هم اکنون به عنوان يک الگوي موفق در ساير بلاد اسلامي مورد استفاده قرار گرفته و به همين خاطر مورد غضب و عناد و هجمه مستکبران عالم قرار مي‌گيرد.
 سلام بر بسيجيان سلحشور؛ که زيباترين حماسه فداکاري را آفريدند. به فرمايش مقام معظم رهبري (مدظله العالي): آنچه که براي همه‌ي ما، براي همه‌ي بسيجيان عزيز، براي جوانها در هر نقطه‌اي از اين عرصه‌ي عظيم که مشغول کار هستند بايد به عنوان شاخص مطرح باشد، عبارت است از اين سه عنصر: بصيرت، اخلاص، عمل بهنگام و به اندازه. اين سه عنصر را هميشه با يکديگر توأم کنيد و در نظر داشته باشيد. 
 امروز جوانان بسيجي به عنوان پيشبران بيانيه گام دوم انقلاب امروز؛ هم در عرصه سازندگي و آباداني و هم جهاد تبييني، نهايت تلاش خود را نموده و دشمن را در رسيدن به اهداف شوم و استکباري خود ناکام خواهند گذاشت.  
فرارسيدن هفته بسيج مستضعفان با گراميداشت ياد و خاطره همه شهدا به ويژه شهداي بسيجي و جبهه مقاومت و سيد الشهداي مقاومت 
حاج قاسم عزيز را به محضر رهبر معظم انقلاب، خانواده‌هاي بزرگ جانبازان و ايثارگران، بسيجيان عزيز در همه اقشار مختلف تبريک و تهنيت عرض نموده، توفيق روزافزون بسيجيان سرافراز را از خداوند منان مسالت داريم.
والسلام عليکم و رحمه الله و برکاته                 کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2022 Bam University. All rights reserved.