يکشنبه 10 مهر ماه 1401 ساعت 06:03
وب سايت مرکزي
خبر /
پيام تبريک رئيس مجتمع آموزش عالي بم به مناسبت آغاز سال تحصيلي جديد / چهارشنبه 30 شهريور 1401 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
دکتر محمدعلي نورالهي رئيس مجتمع با صدور پيامي آغاز سال تحصيلي جديد را تبريک گفت:به گزارش روابط عمومي مجتمع متن پيام تبريک بدين شرح است؛
آغاز سال تحصيلي جديد، شروع دوباره و پرانرژي فعاليتهاي آموزشي، پژوهشي، دانشجويي و فرهنگي در مسير پيشرفت علمي و توسعه پايدار و رشد تعالي جامعه اسلامي مي باشد.
شروع سال تحصيلي جديد مقارن است با اربعين حسيني، آغاز هفته دفاع مقدس و دهه آخر صفر، رحلت پيامبر گرامي اسلام و شهادت امام حسن مجتبي (ع) و امام رضا (ع) ضمن گراميداشت اين ايام و با پيروي و الگوبرداري از سيره امامان معصوم (ع) و حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس، با آنها عهد و پيمان مي بنديم که در سنگر علم و دانش همانند آن عزيزان حماسه ساز باشيم.
در سال تحصيلي جديد بعد از دو سال و نيم که به دليل بيماري کرونا مجبور شديم کارهاي آموزشي، پژوهشي و ساير فعاليتهاي دانشجويي، فرهنگي و اجتماعي دانشگاه را به صورت غيرحضوري ادامه دهيم، دوباره شاهد حضور پر شور و نشاط تمام دانشجويان در دانشگاه هستيم و اين موضوع براي بنده بسيار مسرت بخش است چه اينکه اين حضور باعث رونق فعاليت¬هاي دانشگاه خواهد شد.
در شرايط غيرحضوري و شيوع بيماري کرونا، با ياري خداوند و همچنين همت و تلاش اعضاي هيأت علمي، کارمندان مجتمع در کنار صبر و اهتمام ويژه شما دانشجويان، با ايجاد زيرساخت¬هاي لازم، کار آموزش و ساير فعاليتهاي دانشجويي و فرهنگي ادامه پيدا کرد. ضمن تقدير و تشکر از زحمات اساتيد، کارمندان و دانشجويان گرامي، از همه شما عزيزان در سال تحصيلي جديد دعوت مي نمايم همانند گذشته، با حضور جدي و پرشور با رعايت دستورالعمل هاي بهداشتي بر انجام فعاليتهاي آموزشي، پژوهشي، دانشجويي، فرهنگي و اجتماعي همت گماريد.
اينجانب آغاز سال تحصيلي جديد را به تمامي دانشجويان به ويژه دانشجويان جديدالورود، اساتيد و کارمندان مجتمع آموزش عالي بم و جامعه دانشگاهي تبريک عرض مي نمايم. عزت و سربلندي ميهن عزيز ايران اسلامي در همه عرصه ها به ويژه در عرصه هاي علم، دانش و فرهنگ به همراه سلامتي و توفيق همه شما عزيزان را از درگاه خداوند منان خواستارم.

دکتر محمدعلي نورالهي
رئيس مجتمع آموزش عالي بم


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2022 Bam University. All rights reserved.