يکشنبه 1 خرداد ماه 1401 ساعت 06:50
وب سايت مرکزي
خبر /
پيام وزير محترم علوم، تحقيقات و فناوري آقاي دکتر محمدعلي زلفي¬گل به نهمين کنگره مشترک سيستم‌هاي فازي و هوشمند ايران / چهارشنبه 11 اسفند 1400 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
به گزارش روابط عمومي مجتمع آموزش عالي بم متن پيام بدين شرح است:خدمت همه شرکت‌کنندگان در نهمين کنگره مشترک سيستم‌هاي فازي و هوشمند ايران، متشکل از بيستمين کنفرانس سيستم‌هاي فازي، هيجدهمين کنفرانس سيستم‌هاي هوشمند و پنجمين کنفرانس هوش جمعي و محاسبات تکاملي، مخصوصا ميهمانان گرانقدري که از خارج از کشور در اين رويداد علمي شرکت نموده‌اند، عرض سلام و ادب و احترام دارم. اميدوارم همواره در زندگي علمي و در انجام پژوهش هاي ارزنده خود موفق باشيد. 
به نوبه خود عيد سعيد مبعث را نيز به همه پژوهشگران مخصوصا شرکت‌کنندگان در اين کنگره تبريک عرض مي‌کنم و از خداوند متعال مي‌خواهم که ما را از رهروان صديق پيامبر رحمت، حضرت محمد (ص) قرار دهد. 
به عنوان وزير علوم، تحقيقات و فناوري و به نمايندگي از جامعه علمي کشور، از اهتمام مجتمع آموزش عالي بم و همچنين انجمن‌هاي علمي سيستم‌هاي فازي و سيستم‌هاي هوشمند، براي برگزاري اين کنگره عظيم علمي که نشان از اهميت نقش پژوهش در کشور و نياز کشور به پژوهش‌هاي فناورانه است، تشکر و قدرداني مي‌کنم. همچنين از انجمن‌هاي علمي و دانشگاه‌هاي مختلف که همواره حاميان اصلي رويدادهاي علمي هستند نيز تشکر مي کنم.
همانگونه که همه شما مستحضريد ارتقاي سطح علمي و توسعه جايگاه علمي ايران در جهان، در جهت رسيدن به قله‌هاي بلند علمي نيازمند ارزش دادن به تجربيات علمي و تحقيقات انديشمندان در همه زمينه‌ها است و جامعه‌اي در اين زمينه موفق تر عمل مي‌کند که به علم و پژوهش همراه با فناوري‌هاي روز و اثر کاربردي آن در جامعه اهميت بيشتري دهد. لذا فعاليت‌هاي پژوهشي مبتني بر فناوري‌هاي نوين و مبني بر نياز جامعه و در جهت رفع مشکلات جامعه، مي‌تواند بسيار مفيد باشد و اين نشست‌هاي علمي يکي از جايگاه‌هاي مهمي است که محققان داخل و خارج از کشور، آخرين دستاوردهاي علمي خود را با ديگران به اشتراک گذاشته و با هم‌افزايي و هم‌انديشي راهکارهاي مناسبي را براي گذر از مشکلات جامعه و حل آنها ارائه دهند. 
مطمئنا استفاده از فناوري‌هاي نوين و توسعه پژوهش‌هاي کاربردي در ارتقاي نقش صنعت در جامعه بسيار موثر است و علوم بين رشته‌اي نظير علوم مهندسي، سيستم‌هاي هوشمند، سيستم‌هاي فازي و پردازش تصوير و... مي‌توانند براي رسيدن صنعت جامعه به اهداف متعالي خود کمک کند. لذا از همه انديشمندان، اساتيد و دانشجويان عزيز مي‌خواهم با تلاش و کوشش خود و با همکاري و همفکري يکديگر در اين زمينه کوشا باشند و با ارائه تحقيقات کاربردي مناسب سبب پيشرفت کشور عزيزمان شوند. 
در پايان لازم مي‌دانم از همه اساتيد، پژوهشگران، دبيران علمي، اجرايي و عوامل برگزاري اين کنگره قدرداني نموده و موفقيت همه شما عزيزان را آرزو نمايم.کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2022 Bam University. All rights reserved.