دوشنبه 7 آذر ماه 1401 ساعت 11:49
وب سايت مرکزي
خبر /
دکتر محمدعلي نورالهي رئيس مجتمع در مراسم افتتاحيه مسابقات فوتسال دانشجويان مجتمع گفت: هدف از برگزاري برنامه هاي فرهنگي و ورزشي دانشجويان، کسب تجربه، رفاقت، صبر و گذشت است / يکشنبه 1 آبان 1401 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
دکتر محمدعلي نورالهي در مراسم افتتاحيه مسابقات فوتسال دانشجويان مجتمع، که شامگاه شنبه 30 مهر در سالن ورزشي نشاط برگزار شد، گفت: هدف از برگزاري برنامه هاي فرهنگي و ورزشي دانشجويان، کسب تجربه، افزايش رفاقت، صميميت، صبر و گذشت است.
به گزارش روابط عمومي مجتمع، دکتر نورالهي ضمن عرض سلام و خداقوت تشکر از برگزار کنندگان مسابقات گفت: مسابقات ورزشي و برنامه هاي فرهنگي باعث تقويت شور و نشاط و فراهم کردن لحظات شاد و مفرح براي دانشجويان مي شود، لذا از همه دانشجويان گرامي تقاضا دارم که در فعاليت هاي فرهنگي، ورزشي و  فوق برنامه مشارکت و لحظات خوبي را در دوران دانشجويي براي خود رقم بزنيد.

دکتر نورالهي رئيس مجتمع در اين مراسم با تأکيد بر اينکه در مسابقات برد و باخت مهم نيست گفت: حضور گرم شما در برنامه هاي فرهنگي و ورزشي منجر به رونق بخشيدن اين برنامه ها مي شود، بنابراين هدف از برگزاري مسابقات، حضور شما دانشجويان در برنامه هاي مختلف فرهنگي و ورزشي و همچنين کسب تجربه، رفاقت ، صميميت¬ ، صبر و گذشت است.

رئيس مجتمع افزود: انشاالله با برگزاري مسابقات ورزشي درون دانشگاهي براي دانشجويان دختر و پسر در رشته هاي مختلف و انتخاب تيم هاي منتخب مجتمع، براي مسابقات منطقه اي و ملي آماده شويم.
گفتني است اين مراسم علاوه بر رئيس مجتمع با حضور دکتر محمد محمودي راد مدير دانشجويي و فرهنگي، اساتيد و دانشجويان برگزار و با رژه تيمهاي شرکت کننده همراه و پس از آن مسابقات تيم ها شروع شد.
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2022 Bam University. All rights reserved.