يکشنبه 1 خرداد ماه 1401 ساعت 05:57
وب سايت مرکزي
خبر /
ديدار و نشست صميمانه اعضاي هيئت رئيسه و شوراي فرهنگي مجتمع با نمايندگان دانشجويان ساکن سراي دانشجويي / سه شنبه 30 فروردين 1401 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
اعضاي هيئت رئيسه و شوراي فرهنگي مجتمع شامگاه يکشنبه و دوشنبه 28 و 29 فروردين با نمايندگان دانشجويان دختر و پسر سراي دانشجويي ديدار و نشست صميمانه داشتند.
به گزارش روابط عمومي مجتمع در اين ديدار صميمانه،  نمايندگان دانشجويان سراي دانشجويي سوالات و مشکلات خود را در خصوص مسائل آموزشي، رفاهي و فرهنگي با اعضاي هيئت رئيسه و شوراي فرهنگي مطرح و پاسخ لازم را دريافت کردند.
شايان ذکر است اين نشست به منظور خوش آمدگويي و احوال پرسي اعضاي هيئت رئيسه و شوراي فرهنگي از دانشجويان که پس از دو سال دوري از دانشگاه به واسطه بيماري کرونا مجدد به دانشگاه بازگشتند، در نمازخانه سراي دانشجويي برگزار و در کنار آن به مسائل و مشکلات دانشجويان نيز رسيدگي شد.
گفتني است در اين نشست صميمانه دکتر محمدعلي نورالهي رئيس مجتمع، حجت الاسلام والمسلمين محسن مظاهري نيا مسئول نهاد رهبري، دکتر حمزه دهقاني معاون توسعه و پشتيباني، دکتر محمد محمودي راد مدير امور دانشجويي، دکتر هادي فرزان عضو شوراي فرهنگي و علي ثمره رضايي مشاور دفتر مرکز مشاوره مجتمع حضور داشتند.

کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2022 Bam University. All rights reserved.