شنبه 13 آذر ماه 1400 ساعت 11:53
وب سايت مرکزي
خبر /
پيام تبريک رئيس مجتمع آموزش عالي بم به مناسبت آغاز سال تحصيلي 1401-1400 / سه شنبه 30 شهريور 1400 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []


به گزارش روابط عمومي متن پيام تبريک بدين شرح است؛

آغاز سال تحصيلي جديد، شروع دوباره و پرانرژي فعاليتهاي آموزشي، پژوهشي، دانشجويي و فرهنگي در مسير پيشرفت علمي و توسعه پايدار و رشد تعالي جامعه اسلامي مي باشد.
تقارن اين ايام که با هفته دفاع مقدس مي باشد را به فال نيک گرفته  و ضمن گراميداشت ياد و خاطره حماسه سازان دفاع مقدس، با آنها عهد و پيمان مي بنديم که در سنگر علم و دانش همانند آن عزيزان حماسه ساز باشيم.
در شرايط فعلي که به دليل شيوع بيماري کرونا، با همت و تلاش اعضاي هيأت علمي و کارمندان مجتمع در کنار صبر و اهتمام ويژه شما دانشجويان، تا حد بسيار زيادي زير ساخت هاي لازم براي آموزش مجازي دانشجويان فراهم آمده است. از همه اساتيد و دانشجويان گرامي دعوت مي نمايم تا همانند گذشته، با حضور جدي و پرشور بر انجام فعاليتهاي آموزشي، پژوهشي و فرهنگي همت گمارند و تا گذار از اين شرايط خاص با کمترين آسيب  به حوزه آموزش و پژوهش محقق گردد.
اينجانب آغاز سال تحصيلي جديد را به تمامي دانشجويان به ويژه دانشجويان جديدالورود، اساتيد و کارمندان مجتمع آموزش عالي بم و جامعه دانشگاهي تبريک عرض مي نمايم. عزت و سربلندي ميهن عزيز ايران اسلامي در همه عرصه ها به ويژه در عرصه هاي علم، دانش و فرهنگ به همراه سلامتي و توفيق همه شما عزيزان را از درگاه خداوند منان خواستارم.

دکتر محمدعلي نورالهي
رئيس مجتمع آموزش عالي بم


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2021 Bam University. All rights reserved.