يکشنبه 23 مرداد ماه 1401 ساعت 08:30
وب سايت مرکزي
خبر /
خلاصه 50 سال مطالعه اسلام توسط ايت الله فاضل لنکراني(ره)، عمل به واجبات، ترک محرمات و رسيدگي به امور مردم است. / سه شنبه 24 خرداد 1401 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
خلاصه 50 سال مطالعه اسلام توسط ايت الله فاضل لنکراني(ره)، عمل به واجبات، ترک محرمات و رسيدگي به امور مردم است.
حجت الاسلام و المسلمين خالقي امام جماعت دانشگاه در مراسم جشن ولادت امام رضا(ع) که با حضور خدّام و خادم¬ياران امام رضا(ع) برگزار شد، گفت: آيت الله فاضل لنکراني(ره) فرمود: خلاصه 50 سال مطالعه اسلام توسط اينجانب، عمل به واجبات، ترک محرمات و رسيدگي به امور مردم است.

به گزارش روابط عمومي مجتمع، حجت الاسلام و المسلمين خالقي امام جماعت دانشگاه در اين مراسم که شامگاه دوشنبه 23 خرداد در نمازخانه خوابگاه دانشجويي برگزار شد، ضمن خوش آمدگويي به خدّام و خادم ياران امام رضا(ع)، حضار و تشکر از برگزارکنندگان مراسم گفت: در روايتي از امام رضا(ع) که مي فرمايند کامل شدن عقل انسان در چند خصلت است، از جمله اينکه انسان همواره بايد خيرش به ديگران برسد و شرّ درست نکند، شهرت را دوست نداشته باشد، در مسئوليتي که قرار دارد از مراجعه مردم خسته نشود و مشکلات مردم را برطرف کند،  همچنين غرور و تکبّر نداشته باشد و خود را برتر از ديگران نداند.

حجت الاسلام والمسلمين خالقي در ادامه مراسم گفت: آيت الله فاضل لنکراني(ره) فرمود 50 سال اسلام را مطالعه کردم و خلاصه آن اين است که به واجبات عمل، محرمات را ترک و به جاي مستحبات به امور و مشکلات مردم رسيدگي کنيد.
گفتني است اين مراسم، شامگاه دوشنبه 23 خرداد در نمازخانه خوابگاه مجتمع آموزش عالي بم با حضور خدّام و خادميارن امام رضا(ع)، اساتيد، کارمندان و دانشجويان مجتمع برگزار و علاوه بر سخنراني، با جمع خواني و مديحه سرايي خدّام امام رضا(ع)، حمل پرچم متبرّک بارگاه ملکوتي حرم رضوي و مولودي خواني مداح اهل بيت(ع) آقاي فضل آبادي همراه بود.


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2022 Bam University. All rights reserved.