جمعه 28 خرداد ماه 1400 ساعت 07:42
وب سايت مرکزي
خبر /
پيام تبريک رئيس مجتمع آموزش عالي بم به مناسبت عيد نوروز يک هزار و چهارصد / جمعه 29 اسفند 1399 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []


به گزارش روابط عمومي دکتر محمد علي نورالهي رئيس مجتمع  در پيامي فرا رسيدن عيد نوروز 1400 را به دانشگاهيان تبريک گفت.
 متن پيام بدين شرح است:
باسمه تعالي
يَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ         اي تغيير دهنده دلها و ديده‏‌ها؛ 
 يَا مُدَبِّرَ اللَّيْلِ وَ النَّهَارِ             اي تدبيرکنندۀ شب و روز؛
يَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ        اي گرداننده سال و حالت‌ها؛
 حَوِّلْ حَالَنَا إِلَي أَحْسَنِ الْحَالِ   حال ما را به نيکوترين حال بدل کن؛

همکاران و دانشگاهيان گرامي
اينک که بهار با همه ي فرخنده¬گي و سرسبزي اش در حيات جامعه¬ي ما، پيامهاي اميد مي¬آفريند و نسيم صبا خبر از حياتي نو براي طبعيت بهار به  ارمغان مي¬آورد و همه عالم شور و سرمستي را از نو آغاز مي کنند با شکر و سپاس به درگاه خالق زيباآفرين، به استقبال سالي مي‌رويم که طليعه و خاتمه آن هر دو در ماه پر عظمت شعبان است و همه با هم صفحه ي دل را به تماشاي تجليات جمال حق در سايه¬ي حاکميت پر برکت جمهوري اسلامي ايران مي آراييم .
در سال گذشته با فراز و نشيب‌هاي زياد و روزهاي سختي مواجه بوديم که با تلاش، درايت، همدلي و همکاري يکايک شما عزيزان آنها را پشت سر گذاشتيم. اين تلاش و اهتمام را قدر نهاده و از همه عزيزان تقاضا دارم که در سال جديد با جديت و تلاش مضاعف  در جهت رشد و شکوفايي  جامعه فعاليت نمائيم.
اميدواريم به لطف الهي، اهتمام کادر درماني و همراهي مردم در رعايت اصول بهداشتي هرچه زودتر شاهد کنترل اين بيماري همه گير باشيم و عزيزاني که گرفتار اين بيماري هستند سلامت و بهبودي کامل پيدا کنند و شاهد روز هاي خوش و توآم با آرامش باشيم. در اين ايام کادر پزشکي و بيمارستاني کشور نهايت مساعي خود را مجاهدانه براي درمان هموطنان‌مان به‌ کار بسته‌اند. تلاش آنها را قدر نهاده و براي آنها روزها و سالي سرشار از خرمي، موفقيت و کاميابي آرزو مي‌نمايم.
اينجانب در آستانه ي سال نو بهترين آرزوها و مراتب تقدير و تشکر خود را حضور دانشگاهيان عزير و والامقام و دانشجويان مستعد و پرتلاش تقديم مي نمايم و براي همگان در سال جديد آرزوي موفقيت و سربلندي و پيروزي دارم .

کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2021 Bam University. All rights reserved.