دوشنبه 7 آذر ماه 1401 ساعت 11:20
وب سايت مرکزي
خبر /
ديدار رئيس و معاون آموزشي، پژوهشي و دانشجويي مجتمع با مدير عامل منطقه ويژه اقتصادي ارگ جديد / سه شنبه 10 آبان 1401 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []


دکتر محمدعلي نورالهي رئيس مجتمع و دکتر علي دريجاني معاون آموزشي، پژوهشي و دانشجويي با مهندس شهسوار پور مدير عامل منطقه ويژه اقتصادي ارگ جديد امروز سه شنبه 10آبان به منظور ارتباط صنعت با دانشگاه ديدار کردند.
به گزارش روابط عمومي مجتمع در اين ديدار دکتر نورالهي ضمن تأکيد بر پتانسيل و ظرفيت بالاي دانشگاه و صنعت خودروسازي در ارگ جديد گفت: ارتباط ،تعامل خوب و نيز استفاده از ظرفيت هاي دانشگاه و صنعت خودروسازي منجر به رشد، شکوفايي صنعت و دانشگاه و همچنين تربيت دانشجويان فني و متخصص در اين حوزه مي شود. 
مهندس هادي شهسوار پور در اين ديدار ضمن قول همکاري با مجتمع گفت: از تمام افراد به ويژه اساتيد و دانشجويان مجتمع  که در زمينه صنعت خودروسازي و ساير زمينه ها ايده و فکر نو دارند استقبال مي شود.
مدير عامل منطقه ويژه اقتصادي ارگ جديد در ادامه خواستار بکارگيري دانشجويان فارغ التحصيل مجتمع شد و گفت؛ دانشجويان فارغ التحصيل در رشته هاي فني مهندسي (مکانيک و صنابع) مجتمع را جهت جذب و بکارگيري در شرکت هاي خودروسازي معرفي تا از دانش و مهارت آنها استفاده شود. همچنين در اين ديدار مقرر شد دانشجويان و اساتيد مجتمع  از شرکت هاي خودروسازي بازديد داشته باشند.


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2022 Bam University. All rights reserved.