شنبه 4 تير ماه 1401 ساعت 02:57
گروه زبان خارجي
اخبار گروه زبانهاي خارجي / جشن روز جهاني ترجمه 95 /

با استعانت از خداوند متعال و همکاري همه عزيزان، روز بيست و چهارم آبان ماه سمينار يک روزه بمناسبت گراميداشت روز جهاني ترجمه برگزار شده و گروه زبانهاي خارجي مجتمع، ميزبان اساتيد، مسئولين، دانشجويان و دانش آموختگان بوده است. آقاي دکتر شريفي فر و نيز آقاي همايونفر اعضاي محترم هيئت علمي گروه زبانهاي خارجي دانشگاه شهيد باهنر کرمان، از ميهمانان مدعو اين سمينار بوده اند.سمينار ترجمه در نوبت صبح و بعداز ظهر برگزار شد. در نوبت صبح پس از خوش آمدگويي خانم اميرشجاعي مديرگروه زبانهاي خارجي مجتمع و مروري بر تاريخچه روز جهاني ترجمه، و نيز سخنان آقاي دکتر شيرخاني معاونت محترم آموزشي و پژوهشي مجتمع، آقاي دکتر شريفي فر سخنراني کاربردي خود را در زمينه & Business Translation ارائه کردند و سمينار با برنامه هاي مفرح، اعلام برندگان مسابقه ترجمه و نيز بازديد از غرفه هاي کيش اير و ايستگاه فناوري ادامه يافت.
نوبت عصر نيز با کارگاه خانم گنجعليخاني با عنوان Audiovisual Translation of Humor  آغاز  و با تقدير از دانشجويان برتر و برگزيدگان آزمون ارشد و  نيز  درام طنز دانشجويان مترجمي خاتمه يافت.


شايان ذکر است گروه زبانهاي خارجي مجتمع از تمامي افراد و ارگان هاي ذيل که در برگزاري سمينار مساعدت و همکاري صميمانه نموده اند، کمال تشکر و امتنان را دارد: 

 

رياست و هيئت رئيسه محترم دانشگاه

انجمن علمي گروه زبانهاي خارجي، بالاخص دانشجويان مترجمي زبان انگليسي 92

موسسه کيش اير حامي برنامه

جناب آقاي سينا صدفي، دانشجوي اسبق مترجمي زبان انگليسي مجتمع

هفته نامه طلوع بم و آقاي محمد حسين خراساني عکاس برنامه

انتشارات هرمس، انصاريان، انتخاب، و همچنين کتابفروشي کلک

 

با تشکر از کليه عزيزان و آرزوي توفيق روز افزونکليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2022 Bam University. All rights reserved.