جمعه 30 مهر ماه 1400 ساعت 16:24
واحد آموزش الکترونيکي مجتمع آموزش عالي بم
راهنمايي‌هاي نو دانشجويان

 براي ورود به «سامانه مديريت يادگيري» کليک کنيد. 


 
ضمن تبريک قبولي در دانشگاه به نو دانشجويان گرامي، در ادامه اين صفحه مي‌توانيد راهنمايي‌هايي براي استفاده بهينه‌ از سامانه مديريت يادگيري ملاحظه نماييد.


دانلود ويديوي معرفي نحوه کار با «سامانه مديريت يادگيري» (17 دقيقه، 28 مگابايت Mp4) - ويژه دانشجوبعد از ورود به «سامانه مديريت يادگيري»، توجه به نکات ذيل ضروري است:

  - براي ورود به کلاس آنلاين آدوبي درس از طريق دستگاه اندرويدي بهتر است که  Adobe Connect  ويژه اندرويد بر روي دستگاه نصب شود. 

  - مشاهده فيلم ضبط شده آدوبي کلاس ممکن است روي برخي دستگاه اندرويدي قديمي از طريق پيوندهايي که به  Adobe Connect داده مي‌شود، امکان‌پذير نباشد. در اين گونه موارد بايد از دستگاه ويندوزي استفاده کرد.

  - نرم‌افزارهاي مورد نياز خود را از پيوندهايي که در ذيل همين صفحه آمده است، بارگيري کنيد.   - ويديوي معرفي نحوه کار با «سامانه مديريت يادگيري» (17 دقيقه، 28 مگابايت Mp4) - ويژه دانشجو (تکرار پيوند بالا)

  - فايل pdf راهنماي استفاده از «سامانه مديريت يادگيري» (ويژه‌ دانشجو)

  - راهنماي برگزاري کلاس بر خط (ويژه‌ مدرس) توجه مهم: براي آنکه «اضافه کردن يک فعاليت يا منبع» مشاهده شود بايد از بالاي صفحه درس مربوطه، در سمت چپ صفحه و زير چرخ‌دنده، «دکمه شروع ويرايش» را فشار دهيد.

  - راهنماي طراحي سؤال‌هاي آزمون (ويژه‌ مدرس)

  - 
راهنماي بارگذاري محتواي آموزشي (ويژه‌ مدرس)


  - راهنماي بارگذاري تمرين (ويژه‌ مدرس)
 - تذکرات:

 

   - براي فارسي کردن صفحه‌هاي داخلي «سامانه مديريت يادگيري»، از نوار بالا در سمت چپ  صفحه سامانه، گزينه «فارسي (fa)» را انتخاب نماييد.نرم افزارها و اپليکيشن‌هاي مورد نياز
تماس با ما و ارتباط با کارشناسان


  
راه ارتباطي شما با ما:   چند تذکر مهم قبل از ارسال ايميل: 
   دانشجوي گرامي و مُدرس محترم، لطفاً هر گونه مشکل که فقط به «سامانه مديريت يادگيري» مرتبط است را در محتواي ايميل مزبور مطرح نماييد تا در اسرع وقت، مديريت و پشتيباني سامانه مديريت يادگيري مجتمع آموزش عالي بم، آن را بررسي و پاسخ را اعلام نمايد.

 

 - ذکر نام و نام‌خانوادگي، شماره دانشجويي (يا شماره استادي)، شماره درس و نام درس در محتواي ايميل الزامي است.

 - قبل از ارسال ايميل، درس‌هاي ثبت‌شده‌تان در «سامانه مديريت يادگيري» را با جديدترين برنامه هفتگي سامانه گلستان تطبيق دهيد. 

                    
       همچنين براي ارتباط با کارشناسان آموزش درساعات اداري با شماره‌هاي زير تماس حاصل نماييد:
دانشکده فني و مهندسي: 44210370-034
دانشکده رياضي و دانشکده گردشگري: 44215674-034


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2021 Bam University. All rights reserved.