سه شنبه 14 مرداد ماه 1399 ساعت 06:35
وب سايت مرکزي
خبر /
بازديد مهندس حبيب الله نيکزادي­ پناه نماينده بم و مهندس هادي شهسوارپور فرماندار بم و هيئت همراه از مجتمع / سه شنبه 30 مهر 1398 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
نماينده بم مهندس نيکزادي پناه، فرماندار بم مهندس شهسوارپور، شهردار مهندس پشتيبان و هيأت همراه امروز يکشنبه 28 مهر از سراي دانشجويي، سلف سرويس، ساختمان کتابخانه مجتمع و پروژه در حال ساخت آزمايشگاهها بازديد و در جلسه پرسش و پاسخ دانشجويان شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومي، دکتر نورالهي رئيس مجتمع در اين جلسه، ضمن تسليت اربعين حسيني گفت: در سال تحصيلي جديد شاهد حضور خيلي خوب دانشجويان در مجتمع بوديم و با توجه به راه اندازي سراي جديد خواهران براي دانشجويان جديدالورود روزانه در مجتمع اکثر فضاهاي سراي مجردي تکميل و اميدواريم با همکاري مسئولان و مديران شهرستان شاهد ساخت سراهاي بيشتري در مجتمع باشيم و هر چه سريعتر همه دانشجويان را در داخل مجتمع اسکان دهيم.
رئيس مجتمع گفت: خوشبختانه در تابستان گذشته با همکاري دفتر فني و معاونت توسعه و پشتيباني و ساير همکاران پروژه کتابخانه در سه طبقه، سراي دانشجويي، بلوار ورودي، لوله کشي گاز و مسيرها دسترسي و تمام پروژه هاي که مد نظر بود به بهره برداري رسيد و در بعضي پروژه ها از جمله پروژه آزمايشگاهها با توجه به کمبود بودجه و وضعيت اقتصادي نامناسب تا حدود 50 درصد پيشرفت داشته و ادامه پروژه، کمک مسئولين شهرستان را مي طلبد تا هرچه سريعتر شاهد بهره برداري اين پروژه ها نيز باشيم.
مهندس هادي شهسوار پور فرماندار بم در اين جلسه با بيان اينکه دانشجويان ظرفيتهاي بسيار خوب جامعه هستند گفت: دانشجو قشر خاص جامعه است و بايد هميشه مطالبه گر باشد و خواسته هاي صنفي و عمومي جامعه را مطالبه کند. بنابراين سياست دولت تدبير و اميد در دوره يازدهم و دوازده بر مبناي استفاده از ظرفيتها و توانايي هاي دانشجويان در رشته هاي مختلف است و در اين راستا گام برمي¬دارد.
فرماندار بم گفت: با توجه به پتانسيلهاي خوب مجتمع از جمله اساتيد، دانشجويان و همچنين رشته¬ها فني مهندسي، گردشگري و علوم پايه و همچنين ظرفيتهاي شهرستان از جمله گردشگري بر پايه بناي تاريخي ارگ قديم، کوير و تپه هاي شني،  قنوات، باغات و نخيلات و ساير ابنيه تاريخي، اقتصادي بر پايه کارخانجات خودروسازي ارگ جديد ، دانشجويان با تحصيل در اين رشته¬ها و با برنامه ريزي مي توانند از ظرفيتهاي خوب شهرستان در جهت توليد و کار آفريني استفاده نمايند.
مهندس نيکزادي پناه نماينده بم در مجلس شوراي اسلامي در اين جلسه با بيان اينکه دغدغه من تبديل وضعيت مجتمع به دانشگاه است گفت: يکي از آرزوهاي من ايجاد پرديسي از مجموعه دانشگاهي در منطقه شرق استان کرمان است تا بتوانيم يکي از شهرهاي شرقي را به عنوان شهر علمي در اين منطقه مطرح نماييم در نتيجه دانشگاه شدن مجتمع نيز در همين راستاست در همين رابطه با آقاي دکتر نورالهي رئيس مجتمع صحبت کرديم و دو بار خدمت وزير محترم علوم و معاون محترم ايشان رسيديم و همانگونه که دغدغه اساتيد، کارمندان و دانشجويان مجتمع تبديل به دانشگاه است ما هم دغدغه داريم و به جد پيگير اين مسئله هستيم.
نماينده بم گفت: جايگاه دانشجو جايگاه رفيع و ارزشمندي است و انتظاري که خانواده ها و جامعه از شما دارند از بقيه اقشار جامعه ندارند چرا که شماها موتور توليد فکر هستيد و اين را به بدنه جامعه تزريق مي کنيد و به کمک جامعه مي آييد.
مهندس نيکزادي پناه ضمن تشکر از رئيس و مسئولين مجتمع در جهت ايجاد فضاي علمي مناسب گفت: زير ساخت همه زيرساختهاي جامعه آموزش در تمام سطوح است، زمينه را طوري فراهم کنيد که به سمت بخش خصوص حرکت کنيم و هر کدام از دانشجويان يک توليد کننده باشند و در توليد نقش مهمي داشته باشند. 
شايان ذکر است در اين جلسه اعضاي هيئت رئيسه، مديران مجتمع، مهندس عليرضا پشتيبان، شهردار بم، مهندس کدوري رئيس اداره آموزش و پرورش و دانشجويان حضور داشتند.
در پايان اين جلسه نماينده مهندس نيکزادي پناه، فرماندار مهندس شهسوار پور و شهردار مهندس پشتيبان درخصوص به تبديل مجتمع به دانشگاه، رفع مشکلات آب، فضاي سبز، فضاهاي ورزشي از جمله زمين فوتبال ساحلي خوابگاه، محوطه سازي و آسفالت خيابان کتابخانه و روشنايي معابر، اياب و ذهاب دانشجويان قول مساعد و همکاري دادند.
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.