شنبه 8 آذر ماه 1399 ساعت 05:22
وب سايت مرکزي
خبر /
آيين تجديد ميثاق کارکنان مجتمع آموزش عالي بم با شهدا / سه شنبه 9 مهر 1398 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []دانشگاهيان دانشگاه بم امروز دوشنبه 8 مهر با حضور در گلزار شهداي شهرستان بم با آرمانهاي شهدا، امام شهدا و آرمانهاي انقلاب اسلامي تجديد ميثاق کردند.

به گزارش روابط عمومي مجتمع، دکتر نورالهي رئيس مجتمع در اين آيين ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس گفت: خدا را شاکريم که در آغاز سال تحصيلي جديد با حضور در گلزار شهدا با عهد و پيمان و الگو برداري از اين عزيزان کارمان را آغاز مي کنيم. شهدا با جانفشاني بدون هيچ اجر و مزدي از همه وجودشان گذشتند تا انقلاب اسلامي بماند و حفظ شود.
دکتر نورالهي گفت: اکنون کشور در حال جنگ است اما شيوه آن فرق کرده، جنگ فعلي جنگ اقتصادي و فرهنگي است،  مي¬طلبد ما نيز همچون تمامي شهدا که از جان مايه گذاشتند، با تلاش و کوشش و همدلي از جان مايه بگذاريم، و در راه اهداف و آرمان¬هاي انقلاب قدم پرداريم و مايه سرافرازي مملکت شويم.

رئيس مجتمع گفت: ما با جوانان و قشر خاص جامعه سرو کار داريم و همانگونه که ما از شهدا الگوبرداري مي کنيم، جوانان نيز از عملکرد ما الگوبرداري مي کنند و درس مي گيرند اميدواريم که شرمنده خون شهدا نباشيم.
حجت الاسلام محسن مظاهري مسئول نهاد رهبري مجتمع در آين آيين ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس، گفت: همانگونه که آيه قرآن مي فرمايد آنهايي که در راه خدا کشته مي شوند، زنده اند و از رزق معنوي و مادي خداوند بهره¬مند مي شوند در نتيجه شهدا از جانشان که بهترين عنصر وجودي هر انسان مي¬باشد، در راه خدا گذشتند و پيش خدا آبرو و لياقت پيدا کردند. شهدا با فداکاري و جانفشاني در راه خدا و آرمانهاي انقلاب ماندگار شدند، امنيت و آرامش جامعه مرهون جانفشاني شهداست و همه ما مديون شهدا هستيم.

گفتني است در اين آيين، گلزار شهدا غبارروبي و عطر افشاني شد و از کارکنان جانباز و رزمنده مجتمع در دوران دفاع مقدس تقدير به عمل آمد.
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.