سه شنبه 29 بهمن ماه 1398 ساعت 03:33
وب سايت مرکزي
خبر /
بازديد حجت الاسلام والمسلمين مظاهري مسئول نهاد رهبري مجتمع آموزش عالي بم از اردو جهادي دانشجويان / دوشنبه 7 بهمن 1398 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
حجت الاسلام والمسلمين محسن مظاهري مسئول نهاد رهبري و مهندس فرهاد محسني فر مدير دانشجويي امروز دوشنبه 7/11/98 از اردو جهادي دانشجويان مجتمع آموزش عالي در مناطق محروم حومه بم، روستاهاي اسفيکان و تميک بازديد کردند.

به گزارش روابط  عمومي مجتمع حجت الاسلام و المسلمين مظاهري ضمن عرض تسليت به مناسبت ايام فاطميه و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) از دانشجويان حاضر در اردوي جهادي تشکر  و قدرداني کرد و گفت: شما دانشجويان گرامي با پيروي از فرهنگ ايثار و شهادت و با توسل به ائمه اطهار و حضرت فاطمه زهرا(س) گام در مسيري مهمي نهاديد که سعادت دنيا و آخرت را به دنبال دارد.

مسئول نهاد رهبري مجتمع گفت: يکي از ويژگي هاي اردوهاي جهادي خود سازي و کمک به محرومين و آشنايي دانشجويان با مناطق محروم جامعه است که قطعا کمک کردن به مردم محروم جامعه لياقت مي خواهد و  شامل حال هر کسي نمي شود و شما از اين موهبت الهي برخوردار شديد و انشاااله با تقويت بنيه علمي و فرهنگي خود بيش از پيش خدمت رسان جامعه به ويژه محرومين باشيد. 
شايان ذکر است دانشجويان پسر در حال انجام کارهاي عمراني و ساخت دو سرويس بهداشتي، يک سرويس حمام، يک حصار ديوار 25 متري و ديوارچيني يک واحد ساختمان 60 متري براي خانواده هاي بي سرپرست مي باشند. دانشجويان دختر نيز در حال انجام فعاليتهاي فرهنگي و هنري و آموزشي از جمله آموزش قرآن، آموزش نقاشي و کاردستي، آموزش کمک درسي رياضي و زبان انگليسي براي دانش آموزان مي باشند.
گفتني است اردوي جهادي بين دو ترم دانشجويان مجتمع در دو گروه خواهران و برادران در مناطق محروم روستاهاي حومه بم، اسفيکان و تميک از روز دوشنبه 30 دي آغاز و در زمينه هاي عمراني، فرهنگي هنري و آموزشي در حال برگزاري است.کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.