سه شنبه 3 ارديبهشت ماه 1398 ساعت 14:32
وب سايت مرکزي
خبر /
مراسم روز کارمند / سه شنبه 6 شهريور 1397 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []

رئيس مجتمع درمراسم روز کارمند: رمز جاودانگي شهيدان رجايي و باهنر ايمان، اعتقاد به خداوند، ساده زيستي  و خدمتگزاري بود.


دکتر محمد علي نورالهي رئيس مجتمع در مراسم روز کارمند که عصر امروز سه شنبه ششم شهريور در تالار بسطامي برگزار شد با تبريک هفته دولت و روز کارمند و دهه امامت و ولايت گفت: هر چند دوره کاري شهيدان رجايي و باهنر کوتاه بود اما زندگي و دوره کاري بزرگواران سراسر ايمان و اعتقاد به خدا، ساده زيستي و خدمتگزاري بود و همين امر رمز جاودانگي اين دو شهيد بزرگوار است.

به گزارش روابط عمومي مجتمع دکتر نورالهي در اين مراسم با بيان اينکه ايمان به خداوند سبحان، اتحاد و همدلي و همفکري در کارها موجب رشد و شکوفايي يک مجموعه مي شود گفت: از همه کارمندان گرامي که با جان و دل حتي فراتر از توان با اتحاد و همبستگي و همفکري براي رشد و اعتلاي و پيشرفت مجتمع تلاش مي کنند تشکر و قدرداني مي نمايم چرا که ادامه کار و پيشرفت بدون شماها ميسر نمي باشد.

دکتر نورالهي اظهار داشت: دوره کاري شهيدان رجايي و باهنر کوتاه بود اما زندگي و دوره کاري بزرگواران سراسر ايمان و اعتقاد به خداوند، ساده زيستي و خدمتگزاري بود و همين امر رمز جاودانگي اين دو شهيد بزرگوار است در نتيجه ما بايد در کارها و زندگي با الگو گرفتن از شيوه زندگي اين عزيزان در راه خدمتگزاري به جامعه کوشا باشيم.

رئيس مجتمع در بخش ديگري از سخنان خود بيان داشت: دانشگاهها هستند که در فرهنگ جامعه نقش آفريني مي¬کنند و آن را ارتقاء مي بخشند. لذا از مجتمع آموزش عالي به عنوان يک مجموعه فرهنگي در شهرستان بم ياد مي کنند چرا که در فرهنگ شهرستان بسيار تأثيرگذار است و در جهت رشد و شکوفايي آن تلاش مي نمايد.  
دکتر حمزه دهقاني معاون توسعه و پشتيباني در اين مراسم با بيان اينکه کارمندان قواي محرکه مجموعه مي باشند گفت: مجتمع در حال توسعه هست و کارهاي زيادي رو براي توسعه، پيشرفت و آباداني پيش رو دارد و اين ميسر نمي شود جزء با همت و تلاش شما همکاران گرامي که همانند گذشته به خوبي اين را نشان داديد و در اين راه همراهي کرديد.

گفتني است در پايان مراسم با اهداي لوح و هديه از کارمندان تقدير به عمل آمد.


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2019 Bam University. All rights reserved.