دوشنبه 28 مرداد ماه 1398 ساعت 19:11
وب سايت مرکزي
خبر /
نايب قهرماني تيم فوتسال مجتمع آموزش عالي بم در مسابقات جام 5دي(سالگرد زلزله1382) شهرستان بم / شنبه 29 دي 1397 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
تيم فوتسال مجتمع با شرکت در مسابقات  5 دي (سالگرد زلزله 1382) که  با حضور 26 تيم  در 6 گروه  برگزار گرديد به مقام نايب قهرماني اين دوره از مسابقات دست يافت.

به گزارش روابط عمومي مجتمع جام 5 دي با شرکت 26 تيم از تاريخ 7 دي آغاز و تيم فوتسال مجتمع در مرحله گروهي به عنوان سرگروه به مرحله حذفي صعود و در مرحله يک هشتم تيم مکتب الزهرا را با نتيجه دو بر يک، در مرحله يک چهارم تيم دنيز را با نتيجه شش بر صفر، در مرحله نيمه نهايي با تيم سروند در وقت قانوني يک بر يک و در ضربات پنالتي سه بر دو شکست داد و به فينال مسابقات راه يافت. در فينال مسابقه را با نتيجه شش بر دو به تيم کارخانه کارمانيا ارگ جديد واگذار و به مقام نايب قهرماني اين دوره از مسابقات دست يافت.
شايان ذکر است مسابقه فينال با حضور آقاي عارف کيا رئيس دادگستري بم، آقاي ترکان رئيس اداره ورزش و جوانان و  ساير مسئولين شهرستان روز چهارشنبه 26 دي در سالن دادگستري جنب ميدان آزادي برگزار شد.


اسامي تيم: محمدصادق اکبري- احمدرضا قدمي- هادي عتبه- حسين حاجي حسني- شايان لشکري- نيما گيلي- اميرحسين جرجندي       پژمان محمومي- شهريار اختر شناس- مازيار عزيزي- ابوالفضل خجسته- علي ميرافضلي
مربي تيم: مسعود غضنفري
کمک مربي: رضا اميريان
سرپرست تيم: علي محبي نژاد

کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2019 Bam University. All rights reserved.