چهارشنبه 22 مرداد ماه 1399 ساعت 14:56
وب سايت مرکزي
خبر /
پيام تبريک رئيس مجتمع آموزش عالي به مناسبت آغاز سال تحصيلي جديد / سه شنبه 26 شهريور 1398 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
بسمه تعالي

پس از حمد و شکرگزاري از پيشگاه حضرت احديت، ضمن عرض تسليت ايام سوگواري سرور و سالار شهيدان حضرت ابا عبدالله الحسين (ع)، فرا رسيدن سال تحصيلي جديد را که مقارن با هفته دفاع مقدس مي باشد محضر اساتيد و کارکنان محترم، دانشجويان گرامي و همچنين  دانشجويان جديد الورود و خانواده هاي محترمشان تبريک و تهنيت عرض مي نمايم.
همه ساله با شروع ماه مهر و آغاز سال تحصيلي جديد، حرکت دوباره و پرانرژي در مسير پيشرفت علمي و توسعه پايدار و رشد و تعالي در جامعه اسلامي آغاز مي شود. اميد است دانشجويان گرامي در هر نقطه اي از کشور عزيزمان ايران اسلامي با بهره گيري از فرهنگ ناب علوي گام هاي ارزشمندي را در جهت دستيابي به اهداف علمي، فرهنگي و اجتماعي بردارند.
دانشجويان گرامي؛ بايد توجه داشته باشيم که رويکرد اصلي نظام آموزشي در دانشگاه نشات گرفته از قرآن، فرمايشات معصومين(ع)، انديشه هاي امام راحل و توجه به نگرش ارزشي مقام عظماي ولايت مي باشد. لذا انتظار مي رود به فضل الهي در خط مقدم علم، با افزايش بصيرت ديني پيگير تحقق آرمانهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي و در نهايت رسيدن به اهداف متعالي اسلام ناب محمدي و متعاقب آن شکرگزاري و قدرشناسي بيشتر از نعمت هاي پايان ناپذير خداوند متعال باشيم.
در پايان توفيقات روزافزون همه شما عزيزان و بزرگواران را در جهت پيشبرد اهداف آموزشي، پژوهشي و فرهنگي دانشگاه از درگاه خداوند متعال مسئلت مي نمايم.
                                               
                                               دکترمحمد علي نورالهي راوري
                                                   رئيس مجتمع آموزش عالي بم


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.