دوشنبه 28 مرداد ماه 1398 ساعت 19:56
وب سايت مرکزي
خبر /
جلسه هم انديشي کارمندان با اعضاي هيأت رئيسه مجتمع آموزش عالي بم / شنبه 13 بهمن 1397 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []به گزارش روابط عمومي مجتمع دکتر محمدعلي نورالهي  رئيس مجتمع در جلسه هم انديشي کارکنان با اعضاي هيأت رئيسه مجتمع ضمن تبريک به مناسبت چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي و تسليت به مناسبت ايام فاطميه گفت: تقارن ايام فاطميه و سالگرد پيروزي انقلاب را به فال نيک مي¬گيريم و با استعانت از حضرت فاطمه زهرا(س) اميدوارم همه کارکنان مجتمع با پيروي از مکتب  عصمت و طهارت و آموزه هاي ديني، هم در کار و هم در زندگي  موفق و پيروز باشند.
دکتر نورالهي با بيان اينکه پيشرفت يک مجموعه جز با همدلي و همفکري اتفاق نمي افتد گفت: کارمندان مجتمع داراي تواناييهاي بزرگي هستند که با همدلي و همفکري مي¬توانند کارهاي بزرگي انجام دهند کما اينکه در گذشته کارمندان اين را اثبات و همچنين در آينده انشاالله اثبات و باعث موفقيت بيش از پيش مجموعه خواهند شد. وي در ادامه گفت:  تلاش هيأت رئيسه مجتمع در اين جهت است که مشکلات اداري را مرتفع نمايد هرچند در بعضي جاها قوانين دست و پا گير است.
حجت الاسلام محسن مظاهري مسئول نهاد رهبري مجتمع در اين جلسه با بيان اينکه ساعتهايي را که در محيط کار در کنار هم هستيم مفيدترين ساعات است گفت: ما در محيط کار بيشترين زمان را در کنار هم زندگي مي کنيم بنابراين دوستي، صميميت، همدلي، همفکري و مشورت باعث موفقيت و پيشرفت در کار و نشاط و شادابي مي شود.
شايان ذکر است در اين جلسه اعضاي هيأت رئيسه به سوالات کارمندان در خصوص آيين نامه استخدامي غير هيأت علمي پاسخ دادند.
گفتني است جلسه هم انديشي کارمندان با عضاي هيأت رئيسه امروز شنبه 13 بهمن در تالار بسطامي با حضور دکتر محمدعلي نورالهي رئيس مجتمع، حجت الاسلام والمسلمين مظاهري مسئول نهاد رهبري، دکتر حمزه دهقاني معاون توسعه و پشتيباني، مهندس سيد محمد جعفريان معاون آموزشي و پژوهشي و دانشجويي و مديران و کارمندان برگزار گرديد.

کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2019 Bam University. All rights reserved.