يکشنبه 18 خرداد ماه 1399 ساعت 08:47
وب سايت مرکزي
خبر /
برگزاري جشن دانش آموختگي دانشجويان مجتمع آموزش عالي بم / چهارشنبه 5 تير 1398 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
دکتر نورالهي رئيس مجتمع در جشن دانش آموختگي دانشجويان مجتمع آموزش عالي بم گفت: نهايت تلاش اعضاي هيأت علمي، اساتيد و کارمندان مجتمع اين است که با ايجاد محيطي آرام دانشجويان بتوانند حداکثر استفاده علمي، آموزشي و تربيتي را داشته باشند.
دکتر نورالهي در جشن دانش آموختگي دانشجويان ورودي 94 مجتمع که روز سه شنبه چهارم تيرماه در سالن باقرالعلوم برگزار شد گفت: نهايت تلاش اعضاي هيأت علمي، اساتيد و کارمندان مجتمع اين است که با ايجاد محيطي آرام، دانشجويان بتوانند حداکثر استفاده علمي، آموزشي و تربيتي را داشته باشند. 

به گزارش روابط عمومي مجتمع دکتر نورالهي در اين مراسم ضمن تبريک به دانش آموختگان، خانواده هاي آنها و اعضاي هيأت علمي گفت: اميدوارم چند سالي را که در مجتمع آموزش عالي بم بوديد اندوخته هاي با ارزش و فراواني براي خود فراهم کرده باشيد و بتوانيد اين اندوخته-ها را در مراحل پيش روي به کار ببنديد و در زندگي استفاده نماييد. وي افزود تمام تلاش اعضاي هيأت علمي، اساتيد و کارمندان مجتمع اين است که براي شما محيطي را فراهم نمايند که بتوانيد حداکثر استفاده علمي، آموزشي و تربيتي را داشته باشيد.  رئيس مجتمع با بيان اينکه خوشبختانه بسياري از دانشجويان ما به مراحل بالاتر تحصيل وارد مي شوند گفت: الان زماني است که بعد از گذشت چهار سال تجربيات و اندوخته هاي خوبي کسب کرديد و قطعا اندوخته هاي خوب شما طي اين مدت کار ساز و در آينده شما بسيار تأثير گذار است و به کار شما مي آيد. بارها در شروع سال تحصيلي با دانشجويان صحبت مي کنيم و از آنها مي خواهيم که قدر لحظاتي که درکنار هم هستيد را بدانيد و براي آن ارزش قائل شويد،  سپس به تجربه اندوزي بپردازيد و نهايت استفاده رو ببريد.
دکتر نورالهي تصريح کرد: شما دانشجويان آينده سازان و مديران آينده اين مملکت هستيد، سعي نماييد در هر پستي که قرار گرفتيد از اين تجربه، علم و دانشي که کسب کرديد در جهت بر طرف کردن مشکلات جامعه قدم برداريد و آينده مملکت اسلاميمان را بسازيد.

جشن دانش آموختگي دانشجويان 94 امروز سه شنبه چهارم تيرماه با حضور رئيس مجتمع دکتر محمدعلي نورالهي، مدير امور دانشجويي و فرهنگي مهندس فرهاد محسني فر، مديران گروه، اساتيد، دانشجويان و خانواده هاي دانشجويان توسط امور فرهنگي و دانشجويي در سالن باقرالعوم مجتمع برگزار و مراسم با برنامه هاي متنوع سوگند نامه، لوح تقدير، تئاتر، استند آپ، موسيقي و مسابقه و پخش کليپ همراه بود.

کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.