پنجشنبه 9 بهمن ماه 1399 ساعت 08:07
وب سايت مرکزي
خبر /
مراسم تقدير از نفرات برتر جشنواره قربان تا غدير فرزندان کارکنان مجتمع آموزش عالي بم برگزار شد. / سه شنبه 20 آبان 1399 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []مراسم تقدير ازنفرات برترجشنواره قربان تا غدير فرزندان کارکنان در رشته نقاشي امروز دوشنبه 19 آبان با حضور رئيس مجتمع دکتر محمدعلي نورالهي، حجت الاسلام والمسلمين محسن مظاهري مسئول نهاد رهبري، مهندس فرهاد محسني فر مدير دانشجويي و فرهنگي و والدين و فرزندان آنها با رعايت شيوه نامه هاي بهداشتي برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومي، دکتر محمدعلي نورالهي رئيس مجتمع در اين مراسم ضمن عرض سلام و تشکر به جهت شرکت فرزندان کارکنان در جشنواره قربان تا غدير گفت: هدف از برگزاري اين جشنواره و ساير جشنواره ها و مسابقات که به مناسبت هاي مختلف برگزار مي گردد، هم انديشي و هم افزايي دانشگاه با خانواده ها در زمينه هاي مختلف و نيز آشنايي بيشتر خانواده ها با يکديگر مي باشد و اين ارزشمند است و باعث تشويق و آشنايي فرزندان از کودکي و نوجواني با محيط علمي، آموزشي، پژوهشي و فرهنگي دانشگاه مي شود.

حجت الاسلام و المسلمين مظاهري مسئول نهاد رهبري مجتمع در اين مراسم از شرکت و حضور فعال فرزندان کارکنان دانشگاه در جشنواره تقدير و تشکر کرد و گفت: اين نشان دهنده پويايي و هنرمندي شما نوگلان عزيز مي باشد که از همين الان هنر دست خود را نشان مي دهيد و انشاالله در اين راه توأم با تحصيل علم و دانش در مدرسه موفق و پيروز باشيد. 
شايان ذکر است در اين جشنواره و مسابقه نقاشي نوگلان عزيز، ريحانه شکوري فرزند آقاي محسن شکوري، غزل احمدي فرزند خانم مريم غلامرضايي و آيناز صادقيان فرزند آقاي مجتبي صادقيان در اين مسابقه شرکت و رتبه اول در رده هاي سني مختلف را کسب کردند.

کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2021 Bam University. All rights reserved.