يکشنبه 4 آبان ماه 1399 ساعت 06:32
وب سايت مرکزي
خبر /
پيام تبريک رئيس مجتمع به مناسبت آغاز سال تحصيلي / يکشنبه 30 شهريور 1399 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
باسمه تعالي

يَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْکُمْ وَ الَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجاتٍ

خداوند آنهايي را که ايمان آورده‌‏اند و کساني را که دانش يافته‌اند، به درجاتي برافرازد. 

«سوره مجادله، آيه۱۱»

بار ديگر فصل روشن مهر از راه مي‌رسد و کتاب معرفت با سرانگشت تکاپو و تلاش دانشجويان و رهروان علم و دانش ورق مي‌خورد و سپهر بينش و دانايي به روي هزاران دانشجو و دانش‌پژوه آغوش مي‌گشايد.

هر سال، در آغاز ماه مهر و سال تحصيلي جديد، جوشش دوباره‌اي در مسير پيشرفت علمي و تعالي فردي و اجتماعي آغاز مي‌شود و دانشگاه‌ها به‌عنوان مهد تعليم و تربيت انسان‌هاي متعهد و متخصص پويايي بيشتري مي‌يابند. اميدوارم در طول سال تحصيلي پيش رو که شرايط خاص دوران شيوع بيماري عالم‌گير کرونا نيز بر آن حاکم است، دانشجويان عزيز با اميد به رحمت واسعه الهي و تکيه بر توانمندي‌ها و استعدادهاي خود با استفاده از ظرفيت‌هاي علمي و پژوهشي دانشگاه و با کمک اساتيد، مديران، کارشناسان و کارکنان، در فضايي پر نشاط به فعاليت علمي پرداخته و حضور تاثيرگذار خود را در عرصه‌هاي علمي و فرهنگي جامعه به اثبات برسانند و مديران و اساتيد ارجمند، پرتلاش و متعهد دانشگاه نيز همچون گذشته بستر مناسب را براي ارائه خدمات آموزشي و پژوهشي به دانشجويان عزيز فراهم آورند.


تقارن باشکوه آغاز فصل علم و دانش با ماه محرم، صفر و هفته دفاع مقدس و درس‌هاي اين وقايع، مي‌تواند کامل‌ترين مدرسه و دانشگاه براي کساني باشد که جوياي کشف و کسب آموزه‌هاي عميق انساني، معرفتي و الهي هستند. همزماني اين مناسبت‌هاي مهم مي‌تواند اين مفهوم را داشته باشد که مي‌توان با کسب دانش و فضيلت مرزهاي جديد علم و دانش را درنورديد و با پيوند علم و ايمان، قله‌هاي رفيع پيروزي و کاميابي را فتح کرد.  


اينجانب ضمن پاسداشت هفته شکوهمند «دفاع مقدس»، آغاز سال تحصيلي و شروع سالي ديگر در تقويم تعليم و تربيت را به جامعه دانشگاهي به‌ويژه دانشجويان عزيز و نيز اعضاي هيأت علمي و کارکنان مجتمع صميمانه تبريک مي‌گويم و براي همگان از درگاه خداوند متعال، دستيابي به مدارج عالي علمي و اخلاقي توأم با موفقيت، بهروزي و سعادت را خواهانم.

دکتر محمدعلي نورالهي

رئيس مجتمع آموزش عالي بم


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.