سه شنبه 30 دي ماه 1399 ساعت 14:37
وب سايت مرکزي
خبر /
نفرات برتر مسابقات ورزشي کارکنان مجتمع که به مناسبت چهلمين بهار پيروزي انقلاب اسلامي برگزار گرديد مشخص شدند. / پنجشنبه 9 اسفند 1397 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
نفرات برتر مسابقات ورزشي کارکنان در رشته هاي پينگ پنگ، شوت بسکتبال، دارت، شوتبال و بولينگ فوتبالي که به مناسبت چهلمين بهار پيروزي انقلاب اسلامي و ايام الله دهه مبارک فجر برگزار گرديد مشخص شدند. به گزارش روابط عمومي مجتمع و به نقل از مسئول تربيت بدني مجتمع آقاي مسعود غضنفري راد مسابقات با حضور پرشور کارکنان به مناسبت چهلمين بهار انقلاب و همچنين ايجاد شور و نشاط و همدلي در سالن ورزشي نشاط مجتمع در رشته هاي مختلف برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.
در رشته پينگ پنگ در بخش خواهران: مهديه فرزان نيا، مريم غلامرضايي و محبوبه حسين زاده و در بخش برادران: مسعود غضنفري راد، مجتبي صادقيان و عبدالحميد بحرالعلوم به ترتيب مقام  اول تا سوم کسب کردند.
در رشته دارت در بخش خواهران: مريم غلامرضايي و محبوبه وحيدي مقام اول و دوم و در بخش برادران: مسعود غضنفري راد، جواد حيدري و محمدحسين حميدي به ترتيب مقام اول تا سوم را کسب کردند.در رشته پرتاب بسکتبال در بخش خواهران: محبوبه حسين زاده و محبوبه وحيدي به ترتيب حائز رتبه اول و دوم و در بخش برادران:           دکتر مجتبي محمودي، مسلم باغگلي و عليرضا باغچمکي به ترتيب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در  رشته شوتبال: مجتبي صادقيان، عباس صادقي و امين افشاري پور به ترتيب حائز رتبه اول تا سوم را شدند.

در رشته بولينگ فوتبالي: عليرضا برخورداري، سعيد صامت و مسعود غضنفري راد مقام  اول تا سوم را کسب کردند.


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2021 Bam University. All rights reserved.