يکشنبه 22 تير ماه 1399 ساعت 00:24
وب سايت مرکزي
خبر /
گزارش مراسم بزرگداشت روز دانشجو / چهارشنبه 25 آذر 1394 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
مراسم بزرگداشت روز دانشجو روز دوشنبه مورخ 23/9/94 به همت امور فرهنگي مجتمع در محل سالن باقرالعلوم برگزار گرديد.
در اين مراسم هيأت رئيسه مجتمع، حجت الاسلام و المسلمين مظاهري نماينده نهاد مقام معظم رهبري در مجتمع و حجت الاسلام و المسلمين عسکري معاون محترم نهاد رهبري در دانشگاه شهيد باهنر کرمان به عنوان سخنران اين مراسم و جمع کثيري از اساتيد و دانشجويان مجتمع حضور داشتند.
به گزارش روابط عمومي مراسم با تلاوت آياتي چند از کلام الله مجيد توسط قاري کشوري آقاي باغگلي و سرود ملي آغاز و در ادامه دکتر نظام آبادي پور رئيس مجتمع، ضمن عرض سلام و تبريک روز دانشجو و خير مقدم به حاضرين مراسم، ياد و خاطره شهداي دانشجو را گرامي داشتند و نکات ارزنده اي در خصوص روز دانشجو و مبارزه با ظلم و استکبار ستيزي بيان داشتند. در انتها ايشان افزودند انشاالله به ياري خداوند متعال در آينده نزديک بتوانيم سالن ورزشي مجتمع، ساختمان آموزشي جديد، زمين  هاي ورزشي روباز را افتتاح و همچنين ساختمان کتابخانه را تا سال آينده به پيشرفت 70 تا 80 درصد برسانيم.
در ادامه مراسم حجت الاسلام والمسلمين مظاهري ضمن تبريک روز دانشجو و اعياد ربيع الاول اظهار داشتند: دانشجو يعني طالب علم که آينده از آن اوست و دانشجوي موفق طبق فرمايشات مقام معظم رهبري کسي است که هم خوب درس بخواند و هم تهذيب اخلاق داشته باشد و هم ورزشکار باشد.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمين عسکري معاون نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه شهيد باهنر کرمان ضمن تبريک روز دانشجو فرمودند آنچه که بايد در خصوص روز دانشجو به دانشجويان گفته شود اين است که جنبش دانشجويي چه بوده و چه تأثيري در کشورمان داشته و چه اتفاقي رخ داده که در سال يک روز را به نام روز دانشجو نام گذاري کردند.
ايشان افزودند که نقش دانشجو در تغيير و تحولات آن زمان کشور نقش اساسي بوده است و دانشجو بايد داراي بينش سياسي و تحرکات مناسب سياسي باشد. ايشان در ادامه فرمودند ماهيت جنبش هاي دانشجويي مبارزه با ظلم و استکبار ستيزي است و انتظار ديگري از دانشجويان نيست.
در انتها ايشان در خصوص مسائل سياسي روز و تأثير بيگانگان در تحولات منطقه سخناني را براي دانشجويان ايراد کردند که مورد استقبال حاضران  در مراسم قرار گرفت.
گفتني است اين مراسم با تقدير از دانشجويان برتر علمي، فرهنگي و ورزشي به پايان رسيد.

مراسم به روايت تصوير  

کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.