يکشنبه 4 اسفند ماه 1398 ساعت 22:50
وب سايت مرکزي
خبر /
دکتر نورالهي رئيس مجتمع آموزش عالي در مراسم گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر و روز کارمند از آماده شدن خوابگاه خواهران و کتابخانه مرکزي جهت بهره برداري خبرداد. / دوشنبه 4 شهريور 1398 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
دکتر محمدعلي نورالهي رئيس مجتمع در مراسم روز کارمند ضمن گراميداشت ياد و خاطره تمامي شهداي گرانقدر انقلاب اسلامي به ويژه شهيدان والا مقام رجايي و  باهنر و تبريک روز کارمند  گفت: دو پروژه خوابگاه و کتابخانه مجتمع در حال آماده سازي و در اولين فرصت مناسب به بهره برداري مي رسند.
دکتر نورالهي گفت: همانگونه که مقام معظم رهبري در خصوص شهيدان رجايي و باهنر فرمودند اگر چه دوران مديريت اين عزيزان زياد نبود ولي ايمان، اخلاق، رفتار و منش  آنها ماندگار شد و بعد از گذشت سالها همچنان به عنوان نمونه و الگو از اين عزيزان ياد مي شود.
دکتر نورالهي در اين مراسم با اشاره به آماده شدن ساختمان کتابخانه و خوابگاه خواهران گفت: در طول تابستان جاري فعاليتهاي خوبي صورت گرفته و در سال تحصيلي جديد آماده استقبال از دانشجويان گرامي هستيم و  اميدواريم در فرصت مناسب دو پروژه کتابخانه و خوابگاه را راه اندازي نماييم. 

حجت الاسلام والمسلمين محسن مظاهري مسئول نهاد رهبري در اين مراسم ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر و تبريک روز کارمند گفت: نيت خدايي و الهي داشتن در کار باعت موفقيت و برکت در کار مي شود.
حجت الاسلام و المسلمين مظاهري گفت: نسبت به کار بايد ديدگاه آرمان گرايانه و تعالي جويانه باشد، ريسک پذير و در عين حال با  تدبير حرکت کنيم اگرچه ممکن است سختي و خطراتي داشته باشد اما نتيجه موفقيت آميز است چرا که که بيشتر افراد موفق ريسک پذير بودند همانگونه که خداوند متعال در آيه 96 سوره اعراف مي فرمايد اگر اهل شهرها و آباديها در کار توکل داشته باشند و ايمان و تقوا پيشه کنند  و حرکت کنند برکات آسمانها و زمين را براي آنها مي گشاييم.
مسئول نهاد رهبري مجتمع در خصوص صبر کردن، اعتدال و انصاف در کار گفت: صبر کردن، اعتدال و انصاف  باعث مثبت انديشي در کار مي شود همانگونه که آيه قرآن مي فرمايد در پي هر سختي آساني است و اين در داستان حضرت يوسف(ع) مشهود است که 7سال خشکسالي را با صبر و اعتدال و انصاف مديريت و بعد از آن به هفت سال فراواني دست يافتند. 
مراسم بزرگداشت شهادت شهيدان رجايي و باهنر و  روز کارمند با حضور اعضاي هيأت رئيسه، مديران و کارمندان مجتمع، دوشنبه چهارم شهريور در تالار بسطامي مجتمع برگزار و در پايان از کارمندان مجتمع تقدير به عمل آمد


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.