شنبه 21 تير ماه 1399 ساعت 08:05
وب سايت مرکزي
خبر /
دکتر حبيب زاده مسئول سياسي بسيج مستضعفين کشور در نسشت سياسي با موضوع تحليل و بررسي مسائل روز گفت: اگر نگاه اجمالي به چهل سال گذشته انقلاب بکنيم، در همه حوزه ها به ويژه حوزه بسيج موفقيت هاي چشمگيري داشتيم. / چهارشنبه 6 آذر 1398 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
دکتر حبيب زاده مسئول سياسي بسيج مستضعفين کشور در نسشت سياسي با موضوع تحليل و بررسي مسائل روز گفت: اگر نگاه اجمالي به چهل سال گذشته انقلاب بکنيم، در همه حوزه ها به ويژه حوزه بسيج موفقيت هاي چشمگيري داشتيم.

به گزارش روابط عمومي مجتمع دکتر حبيب زاده در اين نشست گفت: انقلاب اسلامي هنوز در گير و دار پيروزي انقلاب  بود که حرکتهاي تجزيه طلبانه پيرامون مرزهاي کشور شکل گرفت لذا طبيعي و قابل درک بود که نيروهاي مردمي در قالب بسيج سازمان يافته، براي حل مشکل وارد شوند که شدند و احدي نتوانست بخشي ديگري از کشور ما را جدا کند.
مسئول سياسي بسيج مستضعفين کشور گفت: هنوز مشکل درگيريهاي ابتداي پيروزي انقلاب تمام نشده بود که رژيم بعثي عراق به ايران تجاوز نظامي کرد و ادعا داشت که سه روزه خوزستان و ده روز تهران را بگيرد، اما امروز اگر از واقعيتهاي ميداني سوال کنيم که چه کسي مانده و چه کسي رفته، خواهند گفت آنهايي که مي¬خواستند کشور ايران را تجزيه کنند اکنون زير خروارها خاک دفن شده¬اند. اکنون کجايند که اقتدار ايران اسلامي را ببينند و اينها نبوده مگر به برکت جانفشاني شهدا و افراد گمنام به نام بسيج  و بسيجيان که عزت و اقتدار ما را تاکنون حفظ کرده اند.
دکتر حبيب زاده با بيان اينکه کشورهاي غرب آسيا يکي يکي در حال خروج از زير نظام سلطه هستند گفت: در منطقه غرب آسيا حدود 15 کشور کوچک و بزرگ حضور دارند که حياط خلوت نظام سلطه قلمداد مي شدند و اکنون يکي يکي از جمله لبنان، غزه، سوريه، عراق، يمن و افغانستان در حال خروج از زير نظام سلطه هستند و اداره جامعه در دست مردم قرار مي گيرد.
مسئول سياسي بسيج مستضعفين گفت: امريکا در عمر حدود222ساله اش هميشه در جنگ بوده، در قرن نوزدهم فقط 8 سال و در قرن بيستم فقط 11سال در صلح بوده و در قرن بيست و يکم جايي نيست که آمريکايي ها لشکرکشي نکرده باشند. اين دولت متجاوز در اين 222سال از جنگ حدود هشت و نيم ميليون انسان را قتل عام کرده در نتيجه از اين دولت متجاوز چه انتظاري مي توان داشت. همين ابرقدرتي که قصد نابودي کشور ما را دارد اکنون دست نشانده خود يعني اسرائيل از ترس دور تا دور خود را ديوار 7 متري کشيده و خود را محصور کرده است، اين عزت و اقتدار جمهوري اسلامي ايران جز با جانفشاني هاي شهدا، جانبازان ايثارگران و بسيجيان نبوده است.
گفتني است دکتر حبيب زاده در اين نشست که روز سه شنبه پنجم آبان توسط بسيج دانشجويي  در سالن بسطامي مجتمع برگزار شد به مسائل روز پرداخت و به سوال¬هاي دانشجويان پاسخ گفت.

کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.