جمعه 9 خرداد ماه 1399 ساعت 06:42
وب سايت مرکزي
خبر /
پروژه کتابخانه مرکزي و مرکز انفورماتيک مجتمع آموزش عالي بم با حضور دکتر فدايي استاندار کرمان و مسئولين محلي افتتاح شد. / سه شنبه 15 بهمن 1398 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []

پروژه کتابخانه مرکزي و مرکز انفورماتيک مجتمع آموزش عالي بم با حضور دکتر فدايي استاندار کرمان و مسئولين محلي افتتاح شد.

پروژه کتابخانه مرکزي و مرکز انفورماتيک مجتمع آموزش عالي بم با حضور دکتر فدايي استاندار کرمان، حجت الاسلام والمسلمين دانشي امام جمعه بم، مهندس شهسوار پور فرماندار بم، دکتر نورالهي رئيس مجتمع و ساير مسئولين افتتاح شد.

 

به گزارش روابط عمومي مجتمع ساخت اين پروژه با زير بناي 2300 مترمربع در سه طبقه با اعتباري بالغ بر 6 ميليارد و 500 ميليون تومان  توسط شرکت ايمن سازه بارز اجرا و در سال 98 به بهره برداري رسيد.

 همچنين مدير انفورماتيک مجتمع در آيين افتتاح اين مرکز گفت: کليه مراحل طراحي، ساخت و بهره برداري از ديتا سنتر استاندارد نيز با اعتباري بالغ بر 300 ميليون تومان و طي يکسال به طول انجاميد و در اين راستا تمامي سرورها و سامانه هاي اداري مجتمع آموزش عالي بم در اين ديتاسنتر مجتمع شده اند و ارتباط بين مرکز انفورماتيک و ساير بخش ها و دانشکده ها بر بستر فيبر نوري فراهم شده است.


 

شايان ذکر است اين ساختمان شامل ديتاسنتر، کارگاه کامپيوتر، سايت کامپيوتر، مخزن کتاب، مرجع، سالن مطالعه، اتاق جلسات و در حال حاضر 6000جلد کتاب مي باشد.

 

مجتمع آموزش عالي بم فعاليت آموزشي و فرهنگي خود را از سال 1373 به عنوان يکي از دانشکده هاي اقماري دانشگاه شهيد باهنر کرمان در سه رشته دبيري رياضي، جوشکاري و ماشين ابزار آغاز و در سال 1389 با موافقت قطعي شوراي گسترش آموزش عالي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري از دانشگاه شهيد باهنر کرمان منفک و مستقل شد.

هم اکنون اين مجتمع زير نظر وزارت علوم در 16 رشته کارشناسي ارشد، کارشناسي و کارداني و 1300 دانشجو و همچنين سه دانشکده فني مهندسي، دانشکده رياضي و محاسبات و دانشکده گردشگري و نيز 17500متر مربع فضاهاي آموزشي و کمک آموزشي و رفاهي در جهت پيشرفت­ها و موفقيت­هاي علمي و فرهنگي جوانان کشور عزيزمان ايران اسلامي و اين مرز و بوم گام بر مي­دارد.

 

 

 

 


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.