يکشنبه 22 تير ماه 1399 ساعت 01:26
وب سايت مرکزي
خبر /
پيام تبريک دکتر نورالهي رئيس مجتمع آموزش عالي بم به مناسبت فرارسيدن عيد سعيد فطر / شنبه 3 خرداد 1399 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []


                                                                                                                                       بسم‌الله الرحمن الرحيم
ايزد منان را سپاس مي گوييم که توفيق عبادت در ماه مبارک رمضان را بار ديگر در تقديرمان قرار داد و فرصتي فراهم کرد تا با روزه داري در ماه تهذيب و تزکيه نفس ديگر بار، با ياري از درگاه مهر بي نهايتش به آرامش دست يابيم. خوشا آنان که در اين ماه مبارک توشه¬اي از تقوا بر گرفتند و خانه آخرت خويش را آباد ساختند. اميدوارم خداوند کريم به کرم بي منتهاي خود همه ما را در زمره اين بندگان خالص قرار دهد.

عيد سعيد فطر روزي است که خداوند براي جوايز رحماني اش و انعام رحيمي خويش از ميان روزها برگزيد، روزي که بندگان بعد از يک ماه اعتراف به بندگي و طلب آمرزش و عرض نياز و تمنا، فراتر از ظن و گمانشان انعام بزرگي را از جانب خداوند دريافت مي نمايند.
حال پس از يک ماه مهماني باريتعالي که لحظه لحظه آن مملو از اکرام و رحمت خاص الهي بود، با دستاوردها و رهاوردهايي از اين سفر معنوي رو به رو خواهيم شد که حفظ آن زمينه‌ساز سعادت نهايي و بسيار ارزشمند است. 
بنيانگذار جمهوري اسلامي امام خميني (ره) در تبيين معناي عيد واقعي مي فرمايند: عيد واقعي آن وقتي است که انسان رضاي خدا را به دست بياورد، درون خود را اصلاح کند... . مقام معظم رهبري نيز مي فرمايند: «ماه رمضان و عيد فطر هنگامي مبارک خواهد بود که مسلمانان بتوانند از اين فرصت براي خودسازي و به وجود آوردن حيات طَيّبه در نفس خويش استفاده کنند».
اينجانب، با آرزوي قبولي طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبريک عيد بزرگ و سعيد فطر به پيشگاه حضرت وليعصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامي، جامعه دانشگاهي و همه هموطنان بخصوص متوليان سلامت تبريک عرض نموده، و از خداوند متعال، رستگاري و عزت و کرامت همگان را مسئلت مي نمايم.
دکتر محمدعلي نورالهي
رئيس مجتمعکليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.