يکشنبه 11 خرداد ماه 1399 ساعت 16:17
وب سايت مرکزي
خبر /
تجديد ميثاق دانشگاهيان مجتمع عالي بم با آرمانهاي شهدا و انقلاب / دوشنبه 21 بهمن 1398 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
دانشگاهيان مجتمع عالي بم همزمان با ايام اله دهه مبارک فجر روز دوشنبه 21 بهمن با حضور در گلزار شهداي شهرستان بم ضمن غبارروبي و عطرافشاني گلزار شهدا با آرمانهاي شهدا و انقلاب تجديد ميثاق کردند.
به گزارش روابط عمومي مجتمع حجت الاسلام والمسلمين مظاهري  مسئول نهاد رهبري ضمن قدر داني از حضور کارکنان مجتمع  در مراسم غبارروبي گلزار شهدا گفت: کساني که در راه خدا مهاجرت مي کنند و در اين راه کشته مي شوند و يا به مرگ طبيعي مي ميرند نزد خداوند رزق ويژه اي دارند. هم اکنون که ما با آرامش زندگي مي کنيم و نفس مي کشيم اين آرامش و امنيت را مديون خون شهدا و نظام  انقلاب اسلامي هستيم و در هر پست و مقامي که قرار به رشد دانشگاه و نظام کمک کنيم و شرمنده خون شهدا نباشيم.

مسئول نهاد رهبري مجتمع در اين مراسم گفت: انشالله با شرکت و حضور پررنگ در دو امتحان بزرگ پيش رو، يکي راهپيمايي پر شور 22 بهمن و ديگري يازدهمين انتخابات مجلس شوراي اسلامي با انتخاب اصلح مطابق با معيارهاي اصيل انقلاب اسلامي در روز جمعه 2 اسفند  پاسداشت خون شهدا باشيم.

حجت الاسلام و المسلمين مظاهري با بيان اينکه همه انسانها بر اساس آيه قرآن (کل نفس ذائقه الموت) روزي طعم مرگ را خواهند چشيد گفت: شهدا انسانهاي معمولي نبودند و با ايمان قلبي در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل  شرکت کردند و به درجه رفيع شهادت نائل گشتند در نتيجه همه ما طعم  مرگ را خواهيم چشيد و چه خوب است که انسان با شهادت از دنيا برود.
مسئول نهاد رهبري در اين مراسم به نقل از آن روحاني که مسئول حفر مزار مطهر شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني بود گفت: آن روحاني نقل کردند بر اساس وصيت شهيد سليماني مشغول حفر قبر شهيد سليماني در جوار گلزار شهيد يوسف الهي بوديم و به دليل اينکه جا کم بود و مجبور بوديم به اندازه کافي قبر حفر شود برحسب اتفاق گلزار شهيد يوسف الهي شکافته شد و  متوجه شدم که پيکر مطهر شهيد يوسف الهي هنوز بعد از سالها سالم و معطر است و بي دليل نيست که شهيد سپهبد سردار سليماني وصيت کرده که در جوار اين شهيد دفن شود چرا که شهيد يوسف الهي نيز انسان عجيبي بود و خاطرات عجيبي از ايشان نقل شده  است .   


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.