يکشنبه 19 مرداد ماه 1399 ساعت 05:22
وب سايت مرکزي
خبر /
پيام تبريک و تسليت رئيس مجتمع آموزش عالي بم به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سليماني / جمعه 13 دي 1398 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []

دکتر محمدعلي نورالهي رئيس مجتمع آموزش عالي بم طي پيامي شهادت سردار رشيد اسلام، سردار سپهبد حاج قاسم سليماني و همراهان ايشان را به حضرت ولي عصر(عج)، مقام معظم رهبري(مدظله العالي)، ملت شريف ايران، مسلمانان و آزادگان جهان و جامعه دانشگاهي تبريک و تسليت گفت.
در اين پيام آمده است
انالله و انا اليه راجعون
از ميان مؤمنان مردانى‏ اند که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند برخى از آنان به شهادت رسيدند و برخى از آنها در [همين] انتظارند و [هرگز عقيده خود را] تبديل نکردند. 
سوره احزاب آيه 23
شهادت سردار رشيداسلام و ايران بي شک نمونه بارزي از رذالت و دلالتي بر ترس و بزدلي جنايکاران بزرگ جهان چون آمريکا و اسرائيل جنايتکار است. 
فداکاري و نقش آفريني هاي ماندگار و پر افتخار اين سردار بزرگ در راه اعتلاي اسلام و دفاع از ايران، قرآن و اهل بيت عصمت و طهارت عليم السلام، هيچگاه از ياد و خاطر مسلمانان جهان و مردم ايران پاک نخواهد شد.

 اينجانب ضمن تسليت اين حادثه دردناک به عموم مسلمان به ويژه مردم ايران و جامعه دانشگاهي، اين جنايت بزرگ را محکوم کرده و بر اين باور است تا با تمام توان راه اين فرمانده بي مثال را ادامه  دهد.


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.