يکشنبه 22 تير ماه 1399 ساعت 01:09
وب سايت مرکزي
خبر /
جلسه هم انديشي با موضوع مهدويت - ويژه اساتيد / يکشنبه 10 خرداد 1394 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []

جلسه هم انديشي مهدويت ويژه اساتيد مجتمع با حضور حجت الاسلام والمسلمين حاجي آبادي کارشناس مرکز تخصصي مهدويت کرمان،  در سالن سمعي و بصري امروز يکشنبه مورخ 10/03/94 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي در اين جلسه پس از تلاوت آيات کلام الله مجيد حاج آقا مظاهري نماينده نهاد مقام معظم رهبري در مجتمع ضمن عرض سلام و خير مقدم خدمت حجت الاسلام حاجي آبادي و همه اساتيد و تبريک عيد نيمه شعبان ( ولادت امام زمان (عج) ) بيان کردند حاج آقا حاجي آبادي فعاليتهاي زياد و مهمي در مرکز تخصصي مهدويت دارند و اميدواريم بتوانيم از وجود ايشان بهره کافي را ببريم.
در ادامه مراسم حجت الاسلا م حاجي آبادي به بحث مهدويت پرداختند و افزودند يکي از مشکلات و تهديدات بزرگ بشريت عدم تشخيص ظرفيتهاست اصلاً احساس نمي کنيم در کجاي دنيا قرار گرفته ايم و ظرفيتها را نيز تشخييص نمي دهيم.
وي همچنين بيان نمود اولين خطر مردم در زمان آخرالزمان اين است که سطح آگاهيها بالا مي رود در عين حال سطح باورها پايين مي آيد بايد در اين زمان سطح باورها را نيز بالا برد.
حجت الاسلام حاجي آبادي به روايتي از امام صادق (ع) در خصوص علائم ظهور امام زمان (عج ) اشاره کردند که مي فرمايند علائم ظهور 108 تا است که به تعبير علما و کارشناسان حدود 90 علامت به وقوع پيوسته است. ايشان همچنين به فرمايش مقام معظم رهبري اشاره کردند که فرموده است در حال حاضر در يک پيچ تاريخي به سر مي بريم و  بحرانهاي سوريه، عراق، يمن، لبنان و بسياري از کشورهاي ديگر پازل حضور امام زمان (عج) را تکميل        مي کنند.
وي در بخش ديگري از سخنان خود به تفاوت 123 هزار پيامبر با امام زمان اشاره کردند و افزودند که خداوند در 123 هزار پيامبر ولي خود را در اختيار امت قرار داد اما در مورد امام زمان (عج) گفته است که  آخرين آنها را از نظرها پنهان کردم تا شما تلاش کنيد و امام زمان (عج) را در يابيد و پيدا کنيد. 
در ادامه، جلسه پرسش و پاسخ برگزار و حجت الاسلا م والمسلمين حاجي آبادي به سؤالات در خصوص مهدويت پاسخ لازم را دادند.


مراسم به روايت تصوير

کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.