سه شنبه 30 دي ماه 1399 ساعت 15:25
وب سايت مرکزي
خبر /
از جانبازان هشت سال دفاع مقدس مجتمع آموزش عالي بم در روز ولادت حضرت ابوالفضل (ع)تجليل و تقدير به عمل آمد. / چهارشنبه 21 فروردين 1398 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
آيين تجليل از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس مجتمع آموزش عالي بم در روز ولادت حضرت ابوالفضل (ع) با حضور اعضاي هيأت رئيسه، اعضاي شوراي فرهنگي، اساتيد، کارمندان و دانشجويان امروز چهارشنبه 21 فروردين در نمازخانه مجتمع برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمين رياحي عضو هيأت علمي و مدير گروه عمومي مجتمع در اين آيين ضمن تبريک اعياد شعبانيه و ولادت حضرت ابوالفضل(ع) گفت: امروز ولادت شخصي است که در وصف عظمت و بزرگي ايشان هيچ گوينده و خطيبي نميتواند حقيقت مطلب و واقعيت وجودي اين بزرگوار را نقل کند و جانبازي حضرت ابوالفضل (ع) در واقعه کربلا  بينظير است.
حجت الاسلام رياحي با بيان اينکه حضور در جبهه هاي و جنگ سپر بلا شدن در حرف آسان اما عمل بسيار دشوار است گفت: جانبازان سرافراز کشور عزيزمان با ايثار و فداکاري و با الگو گرفتن از ائمه اطهار و  همچنين با حضور خود در جنگ هشت سال دفاع مقدس جانانه از کيان و مرز و بوم کشور دفاع کردند در نتيجه شايسته تجليل و تقديرند و الگوي بسيار خوبي براي ما هستند.

در پايان اين آيين از جانبازان هشت سال دفاع مقدس مجتمع، دکتر علي آزادمنش، محمد غلامپور و امان الله پاپلي تقدير به عمل آمد.


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2021 Bam University. All rights reserved.