سه شنبه 30 دي ماه 1399 ساعت 14:23
وب سايت مرکزي
خبر /
ديدار نوروزي اعضاي هيأت رئيسه و شوراي فرهنگي مجتمع با فرماندار بم مهندس هادي شهسوارپور / دوشنبه 19 فروردين 1398 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
در اين ديدار دکتر محمدعلي نورالهي رئيس مجتمع ضمن تبريک سال نو و اعياد شعبانيه گزارشي از فعاليتهاي آموزشي، پژوهشي، دانشجويي فرهنگي و عمراني مجتمع ارائه کرد و گفت: در زمينه هاي فرهنگي و اجتماعي،  ورزشي، مرکز مشاوره و ساير حوزه ها، کارگاهها و برنامه هاي خوبي برگزار کرديم.به گزارش روابط عمومي مجتمع دکتر نورالهي در اين ديدار گفت: پروژهاي عمراني مجتمع تاکنون از محل صرفه جوييها و درآمد اختصاصي مجتمع ساخته شده و در حال ساخت است و از بودجه اختصاص داده شده به مجتمع در سال قبل تاکنون 80 درصد آن محقق شده و اميدواريم 20 درصد باقيمانده نيز محقق شود تا بتوانيم پروژهاي عمراني و ساير فعاليتها دانشگاه را به سرانجام برسانيم.
رئيس مجتمع اظهار داشت: در زمينه پژوهشي با جذب چند عضو هيأت علمي جديد در مقطع دکتري در رشته هاي مختلف به ويژه در رشته هاي فني مهندسي و عمران، شور و نشاط و تحرک علمي دانشجويان را در فعاليتهاي دانشجويي و پژوهشي با همکاري تمام اعضاي هيأت علمي بالا برده است.
 وي همچنين گفت: در راستاي فعاليتهاي پژوهشي ساختمان آزمايشگاهها و کارگاهها در حال اجراست و ساختمان کتابخانه در سه طبقه از لحاظ عمراني تمام شده است اما از لحاظ تجهيزات نيازمند بودجه هستيم. 
حجت الاسلام محسن مظاهري مسئول نهاد رهبري مجتمع در اين ديدار گزارشي از فعاليتهاي دفتر نهاد در سال گذشته ارائه کرد و گفت:  دفتر نهاد رهبري در زمينه ازدواج، مشاوره فرهنگي و مذهبي، ازدواج دانشجويي، عتبات عاليات دانشجويي، يادواره شهدا و ... برنامه هاي خوبي را در سال گذشته ارائه و اميدواريم در سال جديد برنامه هاي مفيد تري براي دانشجويان گرامي ارائه نماييم. 
مهندس هادي شهسوار پور در اين مراسم گفت: در حال حاضر دشمن فشار جنگ اقتصادي را با هدف زمين گير کردن نظام به طرق مختلف وارد ميکند، در سال جديد در سال رونق اقتصادي همان گونه که مقام معظم رهبري و رئيس جمهور فرمودند بايد در سال جديد و در اولين گام با تمام قدرت از داشته هايمان حفاظت کنيم.
فرماندار بم گفت: شرايط فعلي کشور، شرايط ويژه اي است علاوه بر فشارهاي اقتصادي دشمن، نظام و دولت و 23 استان کشور درگير خسارت سنگين ناشي از سيل ميباشند و حق اين است که دولت بايد ابتدا به فکر سيل زدگان باشد کما اينکه اينگونه نيز هست، در نتيجه بايد به معناي واقعي کلمه با تلاش مظاعف به فکر برطرف کردن مشکلات و احياء ظرفيتها باشيم. وي همچنين در پايان اين ديدار در خصوص برطرف شدن مسائل و مشکلات دانشجويي، عمراني و ساير حوزه هاي مجتمع قول مساعد و همکاري دادند. 

کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2021 Bam University. All rights reserved.