شنبه 21 تير ماه 1399 ساعت 23:40
وب سايت مرکزي
خبر /
مسير دسترسي به کتابخانه مرکزي مجتمع با همکاري شهرداري بم آسفالت و به بهره برداري رسيد. / دوشنبه 26 خرداد 1399 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
با حمايت رئيس مجتمع دکتر محمدعلي نورالهي و همکاري کارکنان حوزه معاونت توسعه و پشتيباني، آسفالت مسير دسترسي به کتابخانه مرکزي با همکاري شهرداري بم اجرا و به بهره برداري رسيد.
به گزارش روابط عمومي، دکتر حمزه دهقاني معاون توسعه و پشتيباني مجتمع  ضمن تقدير و تشکر از پيگيري هاي مستمر کارکنان حوزه معاونت توسعه و پشتيباني و همکاري شهرداري بم گفت: مسير دسترسي به کتابخانه مرکزي در حدود 1500متر مربع زير سازي و  آسفالت، 2000متر طول جدول گذاري و کاشت 500 اصله درخت روز چهارشنبه مورخ 21/3/99 به بهره برداري رسيد.

معاون توسعه و پشتيباني مجتمع با بيان اينکه سيستم هاي سرمايشي و گرمايشي پروژه کتابخانه را نيز از محل بودجه کتابخانه راه اندازي کرديم گفت:  اميدواريم با تامين بودجه عمراني بتوانيم پارکينگ، روشنايي و رنگ آميزي جدول هاي مسير کتابخانه را نيز  اجرا نماييم. 
وي همچنين گفت: به جد تمام تلاشمان اين است که  با رعايت کليه پروتکل هاي بهداشتي، پروژه هاي عمراني مجتمع را بدون تأخير و به موقع به اتمام برسانيم.کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.