پنجشنبه 9 بهمن ماه 1399 ساعت 08:45
وب سايت مرکزي
خبر /
اعضاي هيئت رئيسه دانشگاه، به مناسبت هفته کتاب و کتاب خواني و روز کتابدار با کارکنان کتابخانه ديدار و گفتگو کردند. / يکشنبه 25 آبان 1399 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []


رئيس دانشگاه دکتر محمدعلي نورالهي به همراه حجت الاسلام والمسلمين محسن مظاهري و دکتر حمزه دهقاني معاون توسعه و پشتيباني به مناسبت هفته کتاب و  کتاب خواني و روز کتابدار  امروز شنبه 24 آبان 99 با کارکنان کتابخانه دانشگاه ديدار و روز کتابدار را تبريک گفتند.
به گزارش روابط عمومي مجتمع، دکتر نورالهي رئيس مجتمع در اين ديدار ضمن تقدير و تشکر از زحمات همکاران در کتابخانه و تبريک هفته کتاب و کتاب خواني و روز کتابدار گفت: کتابخانه يکي از پشتوانه هاي مهم اطلاعاتي و پژوهشي است و به عنوان قلب تپنده پژوهش در دانشگاه محسوب مي شود و از اهميت بسيار بالايي برخوردار است و در شرايط فعلي و وضعيت بيماري کرونا خواستار ارائه خدمات بهتر مبتني بر فناوري هاي نوين در کتابخانه مرکزي شد.
دکتر عليرضا وحيدي مدير کتابخانه دانشگاه ضمن تقدير و تشکر از اعضاي هيئت رئيسه در اين ديدار گزارشي از روند فعاليت اين مجموعه ارائه و خواستار راه اندازي زيرساختهاي کتابخانه مجازي جهت ارائه خدمت بهتر در شرايط فعلي و بيماري همه گير کرونا شد.
در اين ديدار کارکنان کتابخانه مشکلات موجود در کتابخانه را بيان نموده و در جهت رفع آنها با هيات رئيسه هم فکري نمودند.


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2021 Bam University. All rights reserved.