يکشنبه 5 خرداد ماه 1398 ساعت 06:01
وب سايت مرکزي
خبر /
پيام رئيس مجتمع به مناسبت روز دانشجو / سه شنبه 13 آذر 1397 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []

دکتر محمدعلي نورالهي رئيس مجتمع آموزش عالي، با صدور پيامي ضمن بزرگداشت 16 آذر روز دانشجو، ياد و خاطره شهداي مبارز برابر استکبار در سال 1332 را گرامي داشتند.
به گزارش روابط عمومي مجتمع، دکتر محمدعلي نورالهي، 16 آذر را فرصتي ارزشمند براي بازنگري هويت تاريخي، ملي و ديني دانشجويان ايران عزيز دانستند و گفتند: شهيدان شريعت رضوي، قندچي، بزرگ نيا با خلق حماسه، استکبارستيزي و افتخارآفريني برگ زريني بر تاريخ پر افتخار کشورمان به ثبت رساندند و شعله‌هاي آرمان‌خواهي و عدالت‌طلبي را در آن برهه زماني افروختند و همچنان روشني بخش و هدايتگر دانشجويان اين مرز و بوم در مسير آزادي‌خواهي و استقلال ايران اسلامي هستند.
بي‌ترديد ۱۶ آذر را بايد نماد پيوند دانش‌طلبي و آزادي‌خواهي دانست چراکه علم برخاسته از ايمان، ظلم و ستم مستبدان را بر نمي‌تابد و امروز استقلال، آزادي و امنيت کشور مرهون فداکاري جوانان تحصيل کرده‌اي است که در دوران دفاع مقدس، دوران سازندگي و پس از آن راه را بر استعمار و استثمار ملت بستند. دانشجوي آگاه الگوي تمام‌نما و چشم بيناي يک ملت است که بايد نسبت به همه رويدادهاي جامعه خود حساس و مسئوليت‌پذير باشد، مسلما پر رنگ‌تر ‌شدن نقش جوانان در عرصه تصميم‌گيري و تقويت بنيه علمي کشور آينده ايران اسلامي را تضمين مي‌کند.

اينجانب به عنوان عضو جامعه علمي کشور ضمن بزرگداشت و تبريک روز دانشجو به همه دانشجويان و دانشگاهيان به ويژه دانشجويان مجتمع آموزش عالي بم ياد و خاطره شهداي مبارز برابر استبداد و استکبار در روز 16 آذر 1332 را گرامي مي دارم و اميدوارم دانشجويان عزيز کشورمان ايران ، با عزم ملي و جهاد علمي زمينه ارتقاء سطح علمي کشور را در راستاي اقتدار نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران فراهم آورند.

دکتر محمد علي نورالهي

کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2019 Bam University. All rights reserved.