جمعه 9 خرداد ماه 1399 ساعت 07:41
وب سايت مرکزي
خبر /
پيام رئيس مجتمع به مناسبت فرارسيدن ايام الله مبارک ده فجر / چهارشنبه 16 بهمن 1398 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []


به گزارش روابط عمومي مجتمع آموزش عالي بم، دکتر محمدعلي نورالهي رييس مجتمع، فرارسيدن ايام الله دهه مبارک فجر و سالروز پيروزي انقلاب اسلامي را به رهبر معظم انقلاب، ملت هميشه بيدار در صحنه و کليه دانشگاهيان تبريک گفت. متن پيام به شرح زير مي باشد:


بسم الله الرحمن الرحيم
جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا اسرا -۸۱)
حق آمد و باطل نابود شد به درستي که باطل خود سزاوار محو و نابودي است
«والفجرِ و لَيالٍ عَشْر...». دهه مبارک فجر، تجلي شکوهمند حماسه و سرافرازي ملتي است که در عصر اسارت انسان و در روزگار قحطي انسانيت، با انقلاب اسلامي خويش، صفحه‏اي زريّن را در تاريخ حيات آدمي گشود و صداي خداخواهي، معنويت، آزادي و استقلال را در گوش جان جهانيان طنين ‏انداز کرد. 
در آغاز ايام الله دهه فجر و بهاري ديگر از انقلاب شکوهمند ايران اسلامي، ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا و امام شهدا، چهل و يکمين فجر پيروزي انقلاب اسلامي را به محضر رهبر فرزانه انقلاب و همه مسوولان و خدمتگزاران نظام و بويژه مردم ولايتمدار و هميشه در صحنه شهرستان بم تبريک و شادباش عرض مي نمايم و از خداي سبحان توفيق احياي هميشگي و پاسداشت ارزش هاي انقلاب اسلامي را مسئلت دارم.
اينجانب با تبريک ايام الله دهه فجر و ۲۲ بهمن، سالروز پيروزي انقلاب اسلامي به رهبر معظم انقلاب و ملت هميشه در صحنه ايران اسلامي، ياد و خاطره بنيانگذار انقلاب اسلامي امام خميني(ره) و همه فجر آفرينان و شهيدان هميشه جاويد انقلاب اسلامي را گرامي داشته و از ملت غيور شهرستان بم بويژه جامعه دانشگاهي مجتمع آموزش عالي بم دعوت مي نمايم با حضور ارزشمند خود در مراسم و برنامه هاي جشن انقلاب به ويژه در راهپيمايي ۲۲ بهمن، ضمن پاسداشت آرمان ها، اقتدار و عزت ايران اسلامي و حمايت ملت شهيد پرور را در مقابل جهانيان به تصوير کشند. اميدوارم در سالي که به نام رونق توليد مزين است حضور گرانقدر مردم شهرستان بم، اعضاي هيات علمي و غيرهيات علمي و دانشجويان مجتمع آموزش عالي بم همگام با سراسر ايران اسلامي در جشن هاي انقلاب اسلامي به خصوص راهپيمايي ۲۲بهمن، مانند گذشته موجب سربلندي و اقتدار نظام جمهوري اسلامي گردد.

کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.