يکشنبه 22 تير ماه 1399 ساعت 00:31
وب سايت مرکزي
خبر /
پيام تسليت رئيس مجتمع آموزش عالي بم به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خميني (ره)و ١٥ خرداد / سه شنبه 13 خرداد 1399 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []

رئيس مجتمع آموزش عالي بم طي پيامي فرا رسيدن سالگرد ارتحال بنيانگذار کبير انقلاب اسلامي امام خميني (ره) و قيام خونين 15 خرداد را به تمامي عاشقان و رهروان ولايت تسليت گفت.

به گزارش روابط عمومي مجتمع، متن پيام دکتر محمدعلي نورالهي به شرح ذيل است:

در تقويم هر ملتي روزهايي وجود دارد که به دليل اوج همدلي و هم صدايي مردمانش، ارزشمند و به ياد ماندني هستند و در تاريخ کشور ما ۱۵خرداد يکي از آن روزهاست که امام راحل(ره) آن را بسيار ارزشمند دانستند و 14 خرداد روز هم صدايي ملتي است که در سوگ امام و پيشواي خود صاحب عزا شدند.

در سالگرد ارتحال ملکوتي معلم و طبيب دلها در حالي به سوگ آن عزيز مي نشينيم که به واسطه لطف بيکران الهي، رهبري فرزانه و درس آموخته مکتب امام خميني رضوان الله و تعالي عليه سکان هدايت و رهبري ملت آزاده ايران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنايات حضرت ولي عصر ارواحنا له الفدا به منزلگاه سعادت هدايت مي نمايد . قيام مردمي 15 خرداد ماه نيز که زمينه ساز انقلاب اسلامي سال 57 را موجب شد، نقطه عطفي در تاريخ مبارزات ملتي عليه استبداد و استعمار است که با نام، انديشه و راه امام خميني رحمه الله عليه پيوندي ناگسستني دارد و يادآور رشادت و از خود گذشتگي، ايثار و جانفشاني مردمي است که از قدرتهاي پوشالي نهراسيدند و پيروزي و طلوع خورشيد انقلاب را در انديشه هاي زلال خود به نظاره نشستند.

امام‌ خميني‌، يک‌ حقيقت‌ هميشه‌ زنده‌ است‌ ، نام‌ او پرچم‌ اين‌ انقلاب‌، و راه‌ او راه‌ اين‌ انقلاب‌، و اهداف‌ او اهداف‌ اين‌ انقلاب‌ است‌. امت‌ امام‌ و شاگردان‌ او که‌ از سرچشمه‌ي‌ فياض‌ آن‌ موجود ملکوتي‌ سيراب‌ شده‌ و عزت‌ و کرامت‌ اسلامي‌ و انساني‌ خود را در آن‌ جسته‌اند، اکنون‌ شاهد آنند که‌ ملتهاي‌ ديگر، حتي‌ ملتهاي‌ غيرمسلمان‌، نسخه‌ي‌ تعاليم‌ انقلابي‌ آن‌ قائد عظيم‌ را مايه‌ي‌ نجات‌ خود دانسته‌ و آزادي‌ و عزت‌ خويش‌ را در آن‌ يافته‌اند.

اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره معمار کبير و بنيانگذار انقلاب اسلامي ايران حضرت امام خميني(ره)، سالگرد رحلت جانگداز ايشان و شهداي والامقام 15 خرداد را به جامعه دانشگاهي و به ويژه اساتيد، کارمندان و دانشجويان مجتمع آموزش عالي بم تسليت عرض نموده و توفيق همگان را از درگاه ايزد منان خواهانم.

 


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.