جمعه 9 خرداد ماه 1399 ساعت 06:23
وب سايت مرکزي
خبر /
حضور دانشگاهيان مجتمع آموزش عالي بم در راهپيمايي 22 بهمن و تجديد ميثاق با آرمانهاي انقلاب / سه شنبه 22 بهمن 1398 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
دانشگاهيان مجتمع عالي بم در سالروز پيروزي انقلاب اسلامي با حضور در راهپيمايي 22 بهمن با آرمانهاي انقلاب، شهدا و امام شهدا تجديد ميثاق کردند.

به گزارش روابط عمومي مجتمع دانشگاهيان مجتمع عالي بم با حضور در سالروز پيروزي انقلاب اسلامي همگام و همقدم با مردم ولايي و انقلابي شهرستان بم در راهپيمايي 22 بهمن شرکت و  فرياد استکبار ستيزي خود را به گوش جهانيان رساندند.

گفتني است مسير راهپيمايي از خيابان کوثر(نهصد متري) تا ميدان امام بود و بعد از اتمام راهپيمايي حجت الاسلام علي ابادي رئيس اداره تبليغات، از مردم بابت حضور چشمگير تشکر کردند و همچنين حجت الاسلام و المسلمين دانشي امام جمعه بم ضمن تشکر  از مردم به جهت حضور پررنگ در راهپيمايي از مردم خواست که همچون راهپيمايي در يازدهمين انتخابات مجلس شوراي اسلامي نيز با انتخاب اصلح شرکت نمايند. در ادامه سرثيپ مرادي از قم نيز در خصوص مسائل کشور،  انتخابات، و منطقه  سخنراني کردند و در پايان راهپيمايي قطع نامه قرائت شد.

کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.