سه شنبه 6 اسفند ماه 1398 ساعت 06:02
وب سايت مرکزي
خبر /
تبريک ايام الله دهه فجر / جمعه 12 بهمن 1397 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []

بسمه تعالي

 

سلام بر بهمن، ماه پيروزي، ماه انقلاب و حماسه، ماهي که عزت و آزادگي (اين درس بجاي مانده از عاشورا) سر لوحه کار ملت بزرگ و شريف ايران گرديد و انقلاب اسلامي را رقم زد.
درود فراوان به محضر بنيانگذار انقلاب اسلامي حضرت امام خميني(ره) و ولي امر مسلمين، مقام معظم رهبري و پيروان مکتبي که با تکيه بر قدرت لايزال اللهي، حماسه آفريدند و پرچم ايمان را در درون شوره زار استبداد برافراشتند و با فرو ريختن کاخ ستمکاران، طومار حکومت ننگين شان را درهم پيچيدند تا بانگ الله اکبر و سرود استقلال در بستري از معنويت، اخلاق و اقتدار جاري و ساري گردد.
دهه مبارک فجر، ايام به ثمر رسيدن جانفشاني‌هاي هزاران هزار مرد و زن آزاده اين ديار است که پيش پاي امام و قائدشان فرشي از مهر گستردند و حضور عشق را در فضاي ايران متجلي ساختند. ملتِ ايران با انقلابي که آفريد يکي از بزرگ‌ترين و طلايي‌ترين ورق هاي دفترِ تاريخ را به نامِ خويش رقم زدند؛ برگي که سرفصلِ زرّينش ندايِ بزرگِ حق‌طلبي و عدالت‌خواهي برايِ تماميِ بشريت بود. در سال ۱۳۵۷ و در آستانه عبور قافله جهان از شاهراه هزاره سوم تاريخ خود، انقلاب اسلامي‌ايران با پيام‌هاي انسان دوستانه و عدالت‌ خواهانه‌اش که نسخه‌اي براي تمامي ‌بشريت است، نويد روشني از گسترش صلح و عدالت در زمين بود. اين بشارت، جان‌هاي تشنه‌ي حقيقت را به انديشه واداشت و الگوي بسياري از خيزش‌هاي انقلابي عدالتخواه در ميان مستضعفان و محرومان جهان گرديد. اينک در سي‌ و نهمين سالگرد انقلاب اسلامي، ملت سختکوش ايران با اعتماد بر ياري خداوند متعال و با تکيه بر دانش و تعهد فرزندانش رو به سوي آينده‌اي دارد که جهانيان آن را در بلندي عرصه‌هاي مختلف دانش و فرهنگ خواهد ديد و از هم‌اکنون نيز طليعه‌هاي آن را در خود شاهد است.

فرا رسيدن ايام غرورآفرين و شکوهمند چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ‌ايران را که يادآور حماسه آزادگي و عزم و اراده پولادين ملت در مبارزه با طاغوت و استکبار است، به همه ملت شريف ايران خصوصاً جامعه آموزش عالي تبريک و تهنيت عرض مي‌نمايم.                                                                                                               

                                                                                                                                                        روابط عمومي مجتمع آموزش عالي

 


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.