سه شنبه 24 تير ماه 1399 ساعت 09:53
وب سايت مرکزي
خبر /
آيين معارفه معاون آموزشي، پژوهشي و دانشجويي و مدير گروه جهانگردي مجتمع امروز يکشنبه 19 آبان برگزارشد. / دوشنبه 20 آبان 1398 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
آيين معارفه معاون آموزشي، پژوهشي و دانشجويي و مدير گروه جهانگردي امروز يکشنبه 19 آبان برگزار و طي احکامي جداگانه از سوي دکتر محمدعلي نورالهي رئيس مجتمع، دکتر علي دريجاني به سمت معاون آموزشي و دکتر مريم ضياء آبادي به سمت مدير گروه جهانگردي منصوب شدند.
به گزارش روابط عمومي دکتر نورالهي رئيس مجتمع ضمن تشکر از دکتر علي دريجاني و دکتر مريم ضياء آبادي که اين مسئوليت را پذيرفتند، از خدمات ارزنده مهندس سيدمحمد جعفريان معاون سابق آموزشي و مهندس محمد حسين فروزانفر نيز تقدير و تشکر کرد و گفت: در اولين فرصت از ايشان تقدير به عمل مي آيد.
رئيس مجتمع در اين آيين گفت: يکي از هدفهاي اصلي مجتمع تبديل شدن به دانشگاه است و براي رسيدن به همه اهداف مجتمع با کمک همه اعضاي هيأت علمي و غير هيأت علمي گام هاي موثري برخواهيم داشت.
دکتر نورالهي در اين آيين گفت: يکي ديگر از اهداف مجتمع اخذ رشته هاي تحصيلات تکميلي است و از همه طرح ها و برنامه هاي گروه¬ها و اعضاي هيأت علمي در جهت پيشرفت مجتمع استقبال مي کنيم.
دکتر علي دريجاني ضمن تشکر از حسن اعتماد دکتر نورالهي گفت: اميدواريم بتوانيم پاسخگوي اعتماد ايشان باشيم. وي رسالت همه دانشگاهها به ويژه مجتمع را به يک جبهه مبارزه تشبيه کرد و گفت: تقويت علم و فرهنگ و مبارزه با جهل و ناداني از وظايف اساتيد که در راس اين جبهه قرار دارند مي باشد.
دکتر دريجاني گفت: مهمترين رسالت اساتيد آموزش دانشجو است و اگر هدفمان آموزش و علم آموزي، تقويت فرهنگ و هدايتگري و تسهيل و روان کردن کارهها و مشکلات باشد موفق خواهيم بود.  

کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.