جمعه 31 فروردين ماه 1397 ساعت 03:52
وب سايت مرکزي
تابلو اعلانات صفحه هشتم /
قابل توجه کليه دانشجويان:
به دليل تغييري که در سامانه پرداخت الکترونيکي بانک تجارت صورت گرفته است دانشجويان محترم مي بايست از اينترنت اکسپلورر نسخه 9 به بالا (9، 10، 11) استفاده نمايند. از آنجايي که نسخه  9 به بالا روي ويندوز xp قابل نصب نمي باشد. دانشجويان محترمي که از سيستم عامل xp استفاده مي کرده اند، مي بايست يا سيستم عامل ويندوز  کامپيوتر خود را تغيير داده و ويندوز 7، 8، و يا 10 نصب نمايند، و يا اينکه از کامپيوتري که ويندوز 8،7، و يا 10 روي آن نصب شده است استفاده نمايند.

اگر از ويندوز هاي 8 يا 10 استفاده مي کنيد در پرداخت هاي الکترونيکي با مشکل خاصي مواجه نخواهيد شد. بدليل اينکه نسخه هاي نصب شده اينترنت اکسپلورر روي سيستم عامل شما بالاتر از نسخه 9 هستند.
اگر از ويندوز 7 استفاده مي کنيد بايد نسخه اينترنت اکسپلورر موجود روي آن را به شيوه اي که در پائين توضيح داده مي شود به روز رساني کنيد تا در پرداخت هاي الکترونيکي از طريق سامانه گلستان با مشکل مواجه نشويد.
1- اگر سيستم عامل شما نسخه 32 بيتي است  در ابتدا فايل هاي آپديت آن را از اينجا دانلود کرده و بعد از ريست کردن کامپوتر و اعمال شدن اين آپديت ها براي ويندوز شما، نسخه اينترنت اکسپلورر 10 را از اينجا دانلود کرده و نصب نمائيد.
2- اگر سيستم عامل شما نسخه 64 بيتي است  در ابتدا فايل هاي آپديت آن را از اينجا دانلود کرده و بعد از ريست کردن کامپوتر و اعمال شدن اين آپديت ها براي ويندوز شما، نسخه اينترنت اکسپلورر 10 را از اينجا دانلود کرده و نصب نمائيد.

در صورتيکه  32 بيت بودن (x86) يا 64 بيت بودن (x64) سيستم عامل خود را نمي دانيد کافي است بر روي آيکون my computer در ويندوز 7 خود راست کليک کرده و با گرفتن properties  همانطور که در شکل زير نشان داده شده است، از اين امر مطلع شويد.کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2018 Bam University. All rights reserved.